Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám ezt felhozni?...

Hogyan tudnám ezt felhozni? (lentebb leírom)

Figyelt kérdés

szóval hátam nem nagyon van,borzalmasan elvan maradva ezért ilyen kicsinek látszom, szemből látszik valami már de ugye csak hobbiszinten űzöm, mit tudnék tenni? felhúzás az oké, fűrészelés talán egyéb ötlet?

nyakmögé húzás kizárva csigán mert a vállamnak nem tesz jót, húzódzkodni pedig még nem bírok max 1 vagy 2-őt de azt is szabálytalanul



2012. ápr. 14. 20:38
 1/6 dirtboy ***** válasza:

itt csemegézhetsz

[link]

2012. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugye itt van ez a gyakorlat, hogy egykezes evezés T-rúddal na most ha én ezt kétkézzel fogom meg az nem ugyan az? és jobb stimulációt adok a hátamnak mivel van ilyen T-rúd a konditeremben ahova járok de szerintem semmit nem ér mert ott nem tudok koncentrálni mivel a pálya rögzítva van de ez a kétkezes szerintem befog válni...és még egy kérdés a mellhez húzás szűkfogással az a széles hátizomban kéne érezni mert mivan akkor ha nem érzek semmit? de full szabályosan csinálom és magasismétlésszámmal...
2012. ápr. 14. 20:48
 3/6 dirtboy ***** válasza:
100%

ha két kézzel fogod meg akkor az már sima T-rudas evezés.

én is sima T-rudast szoktam.

egykezesnek a fűrészelést csinálom.


ha nem érzed rendesen a hátad gyakorlat közben/után akkor variáld ahogy tudod.

érezni kell.

menyire magas ismétlés számon végzed a gyakorlatot?

2012. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20-30 ismétlés tartományba bár elsősorban a probléma azzal van hogy sehogy nem tudok rákoncentrálni úgy hogy jó lessz nekem a felhúzás,t-rúd kétkézzel, fűrészt hozzácsapok
2012. ápr. 14. 21:00
 5/6 dirtboy ***** válasza:
az nagyon sok,nem kellene ilyen magas ismétlés szám
2012. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszod ment a zöld! tudom hogy sok de ha keveset csinálok az sem jó ha emelek a súlyon azért nem jó mert akkor karomat érzem egyszóval szerintem megküldöm következő edzésen hogy először t-rudas kétkezes ugye bedurrantom jól utána fűrész aztán ez a mellhez húzás végül majd befejezésnek felhúzás! szerintem ez így megfelelő lessz!
2012. ápr. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!