Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek,...

Milyen edzéstervet kövessek, hogy idén nyárra 'kigyúrjam magam?

Figyelt kérdés
Szinte a nulláról indulok. Nem szeretnék tiszta izom lenni, csak bicepsz, tricepsz, kockahas, izmos alkar, izmos hát, talán kicsi csuklya.

2012. ápr. 19. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele hogy mennyi ideig tart magad kigyúrni? MERT NEM 2 HÓNAP HANEM TÖBB ÉVNYI MUNKA ÉS HELYES ÉTREND!!!! És nem az edzésterved adja a kigyúrtságot hanem a tömegnövelő étrend és heti 3-4 súlyzós edzés!
2012. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát idén nyárra már nem leszel bika, nem ilyenkor kell észbe kapni, hanem folyamatosan edzeni kell. Enni rendesen kell ahogy az előző mondta, és sok idő... Én nem súlyzós edzést végzek hanem kettlebell edzést meg pár dolgot a fegyencből. Én ezt szeretem, ez tetszik, de hát ugye relatív minden...
2012. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

[link]


ezt is olvasd el még ha nem is azt írtad hogy túl izmos leszel.

[link]

2012. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!