Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor fog meglátszódni rajtam,...

Mikor fog meglátszódni rajtam, hogy kondizok?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Az alábbi a kérdésem : mikor fog meglátszódni rajtam , hogy konditerembe járok vagy mikor fogom tapasztalni magamon hogy erősödtem ? Még csak 1 hete járok konditerembe , hetente 3-4 edzésem van (alapozás még csak) semmi port nem szedek , csak sok húst eszek.:) A teremben megvan minden ami kell.:D köszi előre is a válaszokat :D

2012. ápr. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt látszódni fog, ha tényleg rendesen edzel és beviszed az elegendő kaját. Nem lehet pontos időt megadni, mivel mindenki máshonnan indul, más genetikával.
2012. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 G'sX ***** válasza:
61%
Ez olyan, mint az elméletben edző barmok kérdései, hogy ez a gyakorlat mire megy. Olyan qrva nehéz lenne még járni pár hónapot és megnézni magadon mikor látod? Ha túl sokat mondunk akkor abbahagyod észlény? Kötelező hülyének lenni, ha itt akar valaki kérdezni?
2012. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Kedves" utolsó válaszoló..:) én csak kiváncsi voltam mert még kezdő vagyok ezen a területen , és nem nem fogom abbahagyni :)
2012. ápr. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!