Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon szeretnék edzeni....

Otthon szeretnék edzeni. Ehhez lenne pár kérdésem. Tehát?

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkat vagyok, de szeretnék erősödni. Megvannak a módszerek, ismerem is a gyakorlatokat. a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e fehérjézni ilyen testalkattal? Ha igen, hogy/mikor, milyen adagolás mellett?

2012. máj. 12. 15:20
 1/4 dirtboy ***** válasza:

a húsokban elég sok a fehérje,pl.a csirkemell 24%os fehérje tartalmú szóval már fehérjézelrég,

szénhidrátozni is kéne meg vitaminozni

kéne egy komplett tömegnövelő étrend hogy megfelelő mennyiségű fehérjézést csinál meg szénhidrátozást.

kéne egy jó vitamin pakk is hogy tudjál vitaminozni plusz kell még majd rostozni és telítetlen zsírozni is.


az otthon edzés súllyal vagy súly nélkül lesz?

súly nélkül ne számíts nagy izmokra mert ahhoz kell a súly.

2012. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

itthon súly nélkül, de be tudok menni a konditerembe is.

Segíteni esetleg tudsz?

2012. máj. 12. 15:57
 3/4 dirtboy ***** válasza:
miben kéne még segítenem?a kérdésedre már meg írtam a választ.
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos dolog m;g, hogy tudd, hogy a saját testsúllyal való edzés az állóképességedet növeli, de ha nagy izmokat akarsz, oda külső súly kell. Én azt ajánlom, hogy mind a kettőt csináld, én is úgy szoktam és bevált a módszer.
2012. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!