Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek gyúrni, "eltűnik"...

Ha elkezdek gyúrni, "eltűnik" a feleslegem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben fogytam 50 kilót és ezt az izomzatom is megérezte, jelenleg 70 kiló vagyok és még mindig van rajtam felesleg, de nem akarok már fogyni. Az a kérdés tehát, hogy ha elkezdek gyúrni, akkor a felesleg átalakul, esetleg elég, vagy mi fog történni?

2012. máj. 18. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként 185 cm magas vagyok, tehát 70 kiló mellett nem szabadna lennie rajtam feleslegnek, de mégis van
2012. máj. 18. 10:09
 2/5 Zakathol ***** válasza:

Nem. A zsír csak fogyással tűnik el. Nem transzformer hogy átalakuljon.


Izomtömegnövelés során pedig mindig jön fel valamennyi zsír (ez persze az étrend függvénye. Pontos étrenddel minimalizálható a zsírosodás.)

2012. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy Zakathol írja, zsírból nem lesz izom. Zsírt le kell adni szálkásító diétával, izomtömeget meg tömegnövelő étrenddel lehet növelni. Ilyenkor jöhet még zsír is.
2012. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az igaz, hogy könnyebb izmosodni, ha az emberen van valamennyi háj, vagy ez is hülyeség?
2012. máj. 18. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is hülyeség, nem kell háj az izmosodáshoz. Miért segítené az izomnövekedést? Az más dolog, hogy általában jön zsír tömegeléskor, de ez nem kívánatos, minimalizálni kell.
2012. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!