Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene valaki egy kezdő...

Segítene valaki egy kezdő edzésterv összeállításában?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok konditerembe, egy meghatározott sorrendben csinálom mindig ugyanazokat a gyakorlatokat, de nemtudom hasznos-e, vagy eredményes-e hosszútávon, ezért tudna valaki írni egy edzéstervet? Ilyet átmozgatót...

2012. máj. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
figyelj, látod az újságokon azokat a tele pumpált barmokat, és a sok hülye meg el is hisz hogy na 1 kondibérlet 1 törülköző és 1 év mulva ő is ilyen lesz... nem, eredmény ha semmit nem szedsz lesz, de 1-2 mellékhatása is lesz, pl szétmegy az ízületed vagy gyengék lesznek az inaid
2012. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy írd le a mostanit is így könyebb lenne tudnunk
2012. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt találsz kezdő átmozgató edzéstervet is: [link]
2012. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:

Te miről beszélsz #1-2?!

Ha az ember nem úgy megy le az edzőterembe mint egy idióta akkor semmi baja nem lesz...

"Gyengék lesznek az inaid"... NOooormális?! :D Mitől ugyan...

2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző: izmodhoz képest...


vagy itt van egy kis motiváció neked is:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:

Nem vagy egy túl okos ember ugye?

Fizika...Newton...Hatás-ellenhatás...Nem?


Na most ha én nagyobb terhelést adok az izmaimnak súlyzóval, mint te a saját testsúlyoddal akkor az inak is ugyanannyival nagyobb terhelést kapnak, így ugyanúgy erősödnek.

Szóval a hülyeséget kérlek tartsd magadban, még ha oly nehéz is...


Nincs baj a Fegyencedzéssel meg van a helye a világban - hasznos is -, csak azt tudni kéne hol van...

2012. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a mesterhatosból 1-et alapból meg tudtam csinálni az pedig a fél lábon guggolás 15ször, akkor 4et még nem próbáltam a fél kezed fekvőnek pedig a 6-7szintjén állok, pedig 1 kilót nem emeltem meg súlyként és igaz alapból a 5ösről indultam hogy visszajöjjek a régi formámba
2012. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!