Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt olvastam az oldalon...

Ezt olvastam az oldalon (lent). Igazak a mellékhatások amiket írt?

Figyelt kérdés
"figyelj, látod az újságokon azokat a tele pumpált barmokat, és a sok hülye meg el is hisz hogy na 1 kondibérlet 1 törülköző és 1 év mulva ő is ilyen lesz... nem, eredmény ha semmit nem szedsz lesz, de 1-2 mellékhatása is lesz, pl szétmegy az ízületed vagy gyengék lesznek az inaid"

2012. máj. 23. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán jön le, hogy miről beszél, akitől idéztél. Szteroidok vagy táplálékkiegészítők vagy mi?
2012. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom szó szerint idéztem amit írt.
2012. máj. 23. 18:10
 3/6 Zakathol ***** válasza:

Azt akarta nagyjából kifejezni, hogy a konditermi edzés milyen rossz, bezzeg a Fegyencedzés az isten.


Az pedig, hogy a súlyzós edzéstől izületi- és/vagy ín-problémáid lehetnek abban az esetben igaz, ha a gyakorlatokat nem megfelelő módon kivitelezed. Nyilván azért 60-100-140 kg-okkal az emberen lehet sérülést okozni...ez így olyan mintha azt mondanám, hogyha körültekintés nélkül mész át az úton akkor elüthet a kamion: Nyilvánvaló.

2012. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Á, így már világos.


A Fegyencedzés remek szakkönyv, ám a súlyzós edzést félremagyarázza. Az, hogy mindenféle súlyzós edzés ártalmas a testre nézve, egyszerűen nem igaz. Tény, hogy a saját testsúlyos edzés természetesebb a testnek, és általában ösztönösen jól csinálja az ember, tehát nehéz annyira elrontani, hogy sérülésveszélyes legyen. Ezzel szemben a súlyzós edzés helyes és biztonságos technikáit nehezebb elsajátítani, viszont lehet, és akkor a súlyzós edzés is abszolút ízület- és lágyszövetkímélő, és nagyon hasznos, hatásos módja az erőedzésnek és az izomfejlesztésnek.

2012. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.már kezdtem megijedni
2012. máj. 23. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2012. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!