Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás mellé?

Szálkásítás mellé?

Figyelt kérdés
Szálkásítás mellé mennyire jók a a saját testsúlyos edzések a súlyzós helyett? Mert eddig konditerembe jártam de most egy darabig nem tudok majd. Megnéztem a Fegyencedzés és a Meztelen harcos című könyvet de ahogy nézem ezek inkább az állóképességre mennek rá meg igazából nem is találtam konkrét edzéstervet bennük. Esetleg találhatok saját súlyos edzéstervet valamerre? Igazából Intervallumos edzés mellé kellene.

2012. máj. 30. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, a Fegyencedzés és A meztelen harcos edzésprogramjainak a célja a maximális erő fejlesztése (lényegében mindkét könyv első oldalain ezt direkt ki is emelik), és mindkettő alaposan kifejtett, konkrét edzéstervet kínál. Annyira pontosan az ellenkezőjét írtad a valóságnak, hogy az már mintaszerű. Szerintem vedd a fáradságot, hogy rendesen elolvasd a könyveket, ahelyett, hogy belelapozol, aztán valótlanságokat állítasz!
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom akkor úgy fejezem ki magam hogy saját testsúlyos edzésekkel nem tudom ugyan azt elérni mintha súlyzós edzéseket csinálnák? Mert ha nem akkor inkább megpróbálok valami konditermet keresni majd a környéken, és igen nem olvastam el egyik könyvet sem végig de ahogy átnéztem olyat nem találtam konkrétan hogy mint a súlyzós edzésterveknél hogy Hétfőn ezeket csináljam Kedden meg más gyakorlatokat.
2012. máj. 30. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig a Fegyencedzésben pontosan így van leírva, a rendkívül találó címmel ellátott "Edzéstervek" című fejezetben.

Nézd, a célodtól függ, érdemes-e váltanod. Ha szálkás és izmos szeretnél lenni, de nem kifejezetten testépítő fazon, akkor a Fegyencedzés képes megadni ezt Neked.

2012. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem akkor szerintem keresek inkább egy konditermet.

Köszönöm a választ.

2012. máj. 30. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendben, ha úgy találod, az megfelelőbb a céljaidhoz, akkor az a jó választás!

Szívesen, és elnézést kérek, amiért nyers voltam, csak már sokadszor találkozom vele, hogy teljesen tévesen állítanak valótlant egyes forrásokról, mert nem olvassák el rendesen.

2012. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, teljesen kezdő vagyok a saját testsúlyos edzés témájában és sajnos nem is vonz különösebben ezért is nem olvastam végig a könyveket de gondoltam rá ha nincs más lehetőségem akkor megpróbálkozok vele.
2012. máj. 31. 00:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, persze, szíved joga. Van, aki a vasak szerelmese. :) Én speciel a minimalista edzés híve vagyok, azaz minél kevesebb az eszköz, annál jobb, tehát az én ízlésvilágomnak adja magát a saját testsúlyos edzés.
2012. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!