Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "Fegyenc edzés"?

Iamdeath kérdése:

"Fegyenc edzés"?

Figyelt kérdés

Annó még az egyik CKM vagy FHM magazinban olvastam róla, azóta sem találom sehol. Jó lenne ha esetleg képeket/illusztrációkat is kaphatnék, hogy mit hogyan kell helyesen csinálni.

Koszonom!



2012. máj. 30. 00:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

elmész a könyvesboltba,megveszed a könyvet és nézegetheted benne a képeket.

ha meg valami eredményt is akarsz,akkor esetleg elolvashatod VÉGIG.

videók meg

jutúb-cc step 1

cc step 2 stb

2012. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagy letöltheted ncore-ról.:)
2012. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vagy elkéred valakitől, akinek már megvan PDF-ben.
2012. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
őszintén a fegyenc edzésről elég jó csak lassú izomfejlődés van benne.Persze erős leszel tőle de kinézetre nem megy rá annyira mint a konditerembe való gyúrás.Ha kinézetre hajtasz akkor járj konditerembe.Persze kombinálhatod a 2-t is otthon csinálhatod a fegyencedzést is.
2012. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A saját testsúlyához lesz erős fegyenccel. De egy testépítő maximális ereje jóval nagyobb, hiszen 200kg körül is nyomnak fekve vagy guggolnak.
2012. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért szerintem ha valaki tényleg eljut oda, hogy egykaros kézenállásban kinyomja magát, az lepipálja a 200 kilós fekvenyomást is.
2012. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért is? Ezzel csak a saját testét nyomja ki. Nem több száz kilót? Persze szép teljesítmény, de ezzel még nem erősebb mint egy profi testépítő.
2012. jún. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy karral a teljes testtömegét fej fölé, rendkívül instabil pozícióban. Szerintem ez egy konkrétan 200 kilós fekvenyomásnál - ami rendkívül stabil pozícióban, két karral történő nyomás a fej fölé nyomásnál sokkalta kedvezőbb síkban - lényegesebb erőt jelent.
2012. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja főleg ha 50 kilós a fegyences. Pont te írtad a múltkor, hogy a max erőben jobb egy testépítő. Már el is felejtetted?:)
2012. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam. :) 50 kilós embernél nyilván ez kevésbé jelent nagy erőt. De az tagadhatatlan, hogy millióan vannak a világon, akik ki tudnak nyomni 200 kilót, de egy maroknyi ember képes egy karral kinyomni magát kézenállásban, és ők sem nagyon mutogatják.
2012. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!