Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van-e ennek így értelme?

Kingboy kérdése:

Van-e ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve gyúrok, eleinte átmozgató edzés csináltam, majd szétbontottam 3 napra az edzést. Mell-bicepsz, váll-tricepsz, hát (izomcsoportokra 3-4 gyakorlat, 8-10 ismétléssel). A kajámon nem változtattam, azt eszem itthon amit főznek ( gyakran csirkehús,marha,tészták stb.), suliba meg szendvicset, tehát valószínű nincs meg az elegendő fehérjebevitel.

Alig látok fejlődést ahhoz képest hogy egy éve edzek.Úgy vélem pihenek eleget és normálisan edzek.

Étrend, és táplálékkiegészítők (fehérjepor, tömegnövelők stb.) nélkül van-e értelme csinálni? Motivációm mindig van, de lassan elmegy ettől a kedvem, hogy alig fejlődök.

F/16 70kg ( 65kg-ról)



2012. máj. 31. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a kajád sem jó és még tápkieget sem használsz, akkor nincs meg a tápanyag amiből lehetne izmot építeni. Az elején így is van fejlődés, de megáll egy szinten, ha nem rakod rendbe az étrended. Suliba is tudnál csirkemelles szendvicset vinni teljes kiőrlésű kenyérből. Protein + gyors szénhidrát kellene edzés utánra, reggel mehetne még 100g zabpehely + 40g protein. Napközben ugye 3-4-szer csirkés szendvics, amit pufirizzsel is csinálhatsz. Este pedig benyomsz 150-200g sovány túrót, így meglesz a tápanyag, lesz fejlődés.
2012. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) igyekszem ezt majd betartani
2012. máj. 31. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
oks, itt is találsz mintaétrendeket: [link]
2012. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a lábedzéseket sem hagynám el.
2012. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem is néztem. Tényleg, az is kellene.:)
2012. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is kihagytam valamit..:)

hétfő szerda péntek: kondi

kedd csütörtök szombat: atlétika edzés, szóval lábbal nincs gond :)

+emellett szoktam már guggolni is :D

2012. máj. 31. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!