Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő elvtársak! Mennyire...

Testépítő elvtársak! Mennyire vagyok elvetemültek?

Figyelt kérdés

itt a nyár. arra vagyok kíváncsi, hogy van-e rajtam kívül olyan elvetemült,beteg ember, aki nem bulik, nem iszik alkoholt, nem duhajkodik, nem hagy ki étkezéseket, és keményen edz?


leírhatnátok, h mennyire veszitek komolyan a sportot, étrendet, és az egész ezzel járó életstílust. nyaraláskor, külföldi utazáskor mit tesztek? (én nyáran még egyiptomba is kivittem 3kg csirkemellett, mert nem tudtam milyen lesz a kaja. )


kicsit úgyérzem elb@szott nyár előtt állok, mert diétában is vagyok, szóval nem nagyon tudok kirúgni a hámból 1x se.


szóval várok minden ehhez kapcsolódó választ!



2012. jún. 2. 00:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*nem bulizik
2012. jún. 2. 00:53
 2/20 anonim ***** válasza:
5ös skálán kb 3.5-ös szinten.
2012. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 *Glissade* ***** válasza:

Miért lennél elvetemült?:)

Én alapból nem járok bulizni (mert rühellem a tömegnyomort, és nem passzol az életmódomhoz), nem iszok alkoholt, mert nem passzol az életmódomhoz, és nem is duhajkodok.

Az étkezés kihagyás előfordul (sajnos), de leginkább csak a pihenő napokon, mert akkor felkelni sincs kedvem, ezért ki marad mindig a reggeli.

Szerintem teljesen normális!


Én nem komolyan veszem a sportot, hanem az életemmé vált, az lenne fura, ha nem lenne:)


Nos a nyaralás az más tészta...

Akkor a valódi énemet, életemet mindig a reptéren felejtem:)

Akkor nem tartok be semmit, eljárok bulizni, iszok alkoholt, duhajkodok és igyekszek minden kaját végig kostolni:DD

(De a nyaralás 1-2 hét)


Nem testépitő vagyok, ezért nincs gramra kiszámolt étrendem! Gondolom nekem valamivel lazább lehet...


Ugye nem baj, hogy válaszoltam, úgy hogy nem testépítő vagyok????


Csak azt akartam mondani, hogy szerintem nincs veled semmi baj, ez így normális:)

Nagyon sokan csak nyárra akarnak jól kinézni...

2012. jún. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én elég komolyan veszem, pedig így 40 felett már lazíthatnék.:)

Nem azt mondom, hogy sosem iszom meg egy pohár bort sem, de odafigyelek az életvitelemre, kajámra. Általában nem hagyok ki étkezést. Sajnos külföldön sem tudok nagyon lazítani, pedig az az egy-két hét simán beleférne. Akkor is edzem, ha mást nem saját testsúlyos gyakorlatokat. Ja, proteint és a vitaminokat viszem mindenhová. Ez egy életforma, nem tudok kiesni belőle, de ez más szemében sokszor nem normális dolog.:)

2012. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

(a kutyafáját,most látom, h még1 elírás van: *mennyire vagytok elvetemültek?)


köszi szépen a válaszokat.


lehet én se számítok még testépítőnek, mert versenyen még nem indultam el eddig (18/f), de szerintem az életmódom megegyezik egy testépítő életvitelével, így testépítőnek érzem magam.


másrészről meg kicsit tényleg idegesítő, hogy elmegyek külföldre nyaralni, és ott se tudok kiszakadni a hétköznapokból, hajt a vérem, és edzésre, hús zabálásra vágyom :D


meg szerintem pszichés dolog is lehet a háttérbe, úgy érzem, ha nem tudok edzeni, vagy helyesen étkezni, hogy esek össze, kisebbnek látom magam.


ja és ahhoz a dologhoz, hogy pihenőnapokon kimarad az első étkezésed, én csak annyit írnék, hogy szerinted én miért keltem fel ilyen korán? :D hogy ne csússzon el étkezés, aztán megyek vissza aludni.


várom a további válaszokat! :)

2012. jún. 2. 07:57
 6/20 anonim ***** válasza:
Aki ebben a sportban eredményt akar elérni az komolyan veszi! én is így megfelelő kaja nélkül sehova nem megyek
2012. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ha van buli megyek de nem iszom magam totál részegre a kajára annyit figyelek hogy egyek napi 6x + edzés után rögtön egyek valami magas fehérjetartalmú ételt

Edzést nem szoktam kihagyni mert van itthon "konditerem" féle:D heti 3x edzek +heti 2x futok kb 20percet egyáltalán nem veszem komolyan semmit sem szabad túl komolyan venni amit elértem 2év alatt az bőven átlag feletti és elégedett vagyok magammal és 1ftot nem kltöttem semmi por alapú kajára:D meg egyéb miller cuccokra összvissz amire költök az 2havonta egy 1000mg/tabl c-vitamin abból napi egy és beteg se vagyok soha.De amúgy nagyjából mindent tudok a súlyzós,saját testsúlyos edzéskről ismerek szerintem 100nál is több gyakorlatot +fejből vágom melyik élelmiszerbe mennyi ch,fehérje,zsír van de nem fogok robot módra élni főleg hogy a sze.x után a kaja a legjobb dolog a világon:)

2012. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jaj akkor nem szabad alkoholt inni ha testépítek nem is tudtam akkor le is teszem. :D
2012. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy nem szabad keveset sem inni, de nem célszerű sokat piálni.
2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 *Glissade* ***** válasza:

"csak annyit írnék, hogy szerinted én miért keltem fel ilyen korán? :D hogy ne csússzon el étkezés, aztán megyek vissza aludni."


De nálam ez nem működik, mert 7 kor még nem vagyok soha éhes. Nyilván nem úgy csinálom, hogy éheztetem magam, csak ha nem sportolok akkor nem kívánom a kaját...

Úgy vagyok vele, hogyha nem akarok enni, akkor minek erőltessem?

Inkább kihagyom az étkezést, vagy eszek csak gyümölcsöt.


Ti mit csináltok akkor, ha tudjátok, hogy ennetek kéne, de nem vagytok éhesek????


Montez:) Engem is mindenki idiótának nézz, de ők ezt nem érthetik.

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!