Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéshez milyen ismétléss...

Testépítéshez milyen ismétlésszámok alkalmasak nekem? Lent!

Figyelt kérdés
23 éves, 180 cm, és 75 kg vagyok. 3 hónapja edzek. Izomtömeget szeretnék, és egyre több helyen olvasom hogy a 6*6-os szériaák (ahogy én is csinálom) inkább az erőre mennek, míg a tömegnöveléshez inkább a 6-12-ig. Váltsam le? Legyen mondjuk 4*8, vagy 5*8, 3*10 Elég gyors az anyagcserém, vékony vagyok, nem égetem ezzel az izmomat? Tanácstalan vagyok. :/ Hogy érjem el a célom. Kajám rendben van, Fehérje szénhidrát, és vitamin is van.

2012. jún. 2. 16:01
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nem mindenki egyformán reagál a 6os illetve az attól magasabb ismétlésre.

nem írhatok olyat hogy te 10et vagy akár hányat csinálj mert ezt így nem lehet megmondani,neked kell kitapasztalni hogy melyik ismétlés számra reagálsz a legjobban.

maradj a 6 és 12 ismétlés közt ha már a munkasorozatokat csinálod.

ismétlés számot persze sorozatonként válthatsz nyugodtan nem muszáj mindet ugyan azzal az ismétlés számmal csinálni.

2012. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
180cm és 75kg-al skinny fat lehetsz és nem sovány... nem mindegy, hogy miből van a kg mert ezzel lehetne versenyezni is... amúgy meg egyél és edz... részletekkel ne törödj úgyis erősödni fogsz egy évig...
2023. okt. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!