Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valamilyen vitaminkiegészí...

Van valamilyen vitaminkiegészítő/fehérje por ami csokis?

Figyelt kérdés

Jelenleg most ezt iszom: [link]

15 éves vagyok,fiú,heti 3-4 edzésre járok!Ebben nincsen fehérje,meg ilyen hülyeségek,hanem csak is vitamin,vitamin,vitamin 200% vitamin.

Esetleg ajánlanátok ugyan ilyesmi vitaminos port,csak csokis ízűt?



2012. jún. 3. 01:34
 1/8 Vadmeggy ***** válasza:
93%

Remélem azt tudod, hogy amit szedsz abba kb semmi vitamin nincs. Aminosavakat és kreatint tartalmaz főleg, amit önmagában semmi értelme fogyasztanod.

Fehérje, meg ilyen hülyeségek?! Azt se tudod, hogy mit szedsz, de a fehérjét hülyeségnek tartod...

Vitaminos por?! Vitaminokat kapszulás és tablettás formában forgalmaznak, nagyon ritkán pezsgőtablettában.


Ezek a vitaminok, nem amit te szedsz:

[link]

[link]


:D Ezen a vitaminos szövegeden kb 2 percig röhögtem

2012. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

A fehérje hülyeség? Teminek is jársz edzésre?

Ésmit csinálnál te 200% vitaminnal? (ha azt szednéd)

az még ártalmas is sokfajta vitaminból

Ha vitamint akarsz enni,akkor egyél centrumkapszulát.

2012. jún. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az általd linkelt termék egy ugynvezett recovery, "újraépítő", regeneráló, újra strukturáló. Electorlitok, creatin, glutamin Taurin és arginin.
2012. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vitamint már láttam kapszulás, tablettás, folyékony, és pro verzióban... De hogy az legyen az elsődleges szempont a vásárláskor, hogy csokis ízű legyen - - - és nem az hogy miből és mit tartalamz?!?!


Egyes dizájner proteinek készülnek abban a szakmai elvárás alapján, hogy a proteinhez vitamin mátrixot tesznek, részben a felszívódás végett. Például a Whey C6 10 fajta vitamin/ásvány anyag komplexet is tartalamz.

2012. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

OMG :D

Fehérje meg ilyen hülyeségek, de azért a főkérdésbe fehérjére is kérdez :D

EMBER! Tudod te egyáltalán, hogy mit csinálsz? Vagy csak bele a vakvilágba, lesz, ami lesz?

Ez egy regeneráló italpor, ahogy előttem elmondták, neméppen az átlagkondis első gondolata (én spec még nem is nagyon láttam ilyet), azaz egy luxustermék. Nem létszükség. A fehérje inkább az, a vitaminKAPSZULA meg még inkább. Az a 200% sok vitaminból meg semmi (hülyeség az is, hogy ennyi káros lenne, a biztonsági rátartások korántsem kétszeresek, hanem inkább húszszorosak, tehát ha valamiből X mennyiség kell, akkor 2X nem lesz káros. Nagyon könnyű lenne véletlenül két kapszulát beszedni egy nap, tehát nagyon könnyű lenne veszélyesen túladagolni. A centrum meg egy vicc)


Vitaminnak tökéletes, amiket az első linkelt, fehérjéből meg kb mindből van csokis. Ha ennyi sok pénzed van, hogy ilyenre is tudsz költeni, akkor válaszd azt a fehérjét, amelyik szimpi.

2012. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem olvass alapismereteket: [link]
2012. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kakao01 ***** válasza:
erre a cuccra hogy a fenébe találtál rá? :DD Azt se tudod mi az a a vitamin és a fehérje de ilyeneket azért megtalálsz. Ebben 2 vitamin van ha jól látom egyébként...
2012. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szedjed a Biotech USA csokis proteinjét. :) Én arra esküszöm.
2012. jún. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!