Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kezdőként elkezdek kondizni...

Ha kezdőként elkezdek kondizni (tömegnövelés) nem fognak kiröhögni a már úgymond fejlettebbek?

Figyelt kérdés
átlagos izomzatom van, de gondolom ott a legtöbb ember már eléggé ki van gyúrva nem fognak kinevetni meg ilyenek? a kezdők mikor szokták ezt egyáltalán elkezdeni télen? vagy nyáron inkább?

2012. jún. 3. 21:27
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Nem fog kiröhögni senki.
2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Télen kezdd mert akkor fel vagy öltözve, és amíg nem mész be a terembe, nem látják, hogy nem vagy kigyúrva, és egész az öltözőig nem röhögnek ki. Nyáron meg ugye már a szabdban is kiröhögnek. Ujjal mutogatnak, barackot nyomnak a fejedre (tojást nem, mert azt megeszik), és természetesen megvernek minden edzés végén. Ezzel is csak fejlődsz. Tudod őnekik jó a genetikájuk, így ugrottak ki anyjuk hasából, így joggal pocskondiáznak. Mert azért ugye nem gondolod komolyan, hogy ezt alacsony szintről te oda fel akarod küzdeni, szépen sorjában... kvantumosodj, és ilyen nagyobb energiakölcsönt vegyél fel a vákuumtól, amit majd visszafizetsz a webshopban. Nem ám fejlődés...
2012. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óriási válasz. :) Akartam valami hasonlót, de ezek után...:)
2012. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
W te nem vagy normális:DDDDDD
2012. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Most énis járok "kondizni" és énis ettől féltem előtte...Hogy milesz,hogyha rosszul csinálom,vagy azok már izmosabbak erősebbek stb...Ezektől énis féltem...Rakj össze egy edzéstervet először is.Majd menny le a konditerembe és ha valamelyik gépet nemtudod hogykell/gyakorlatot nemtudod hogykell csinálni megkérdezed..Énis ezt tettem mkor még nemigazán tudtam..Hapedig nagyobb súlyok alatt pl:fekvenyomásnál nagyobb súlyt felraksz valakit mindig kérj meg hogy álljon mögéd és figyeljen!És hidd el nemfognak kinevetni!!Ők is igy kezdték!
2012. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nevetnek ki, hagy már abba az aggódást! Teljesen alaptalan ez a félelem. Komolyan.
2012. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 $$$$$ ***** válasza:
Senki se fog kinevetni. Mi is elkezdtük valahol. Egyebkent meglepődnel,hogy hány olyan ember jar akin nem is latszik, hogy edz. De nem nevetjük ki őket, eszunkbe se jut. Sőt en pl.ha valakin latom hogy nagyon rosszul csináll valamit vagy megkér akkor még segiteni is szoktam egy egy gyakorlat megmutatasaval. De engem nem erdekel hogy mas hogy nez ki. Egy bizonyos szint utan majd meglatod eljutsz oda hogy "sajat magaddl versenyzel,,. És nem is nagyon nezed hogy mas hogy néz ki. Max csak akkor ha jo nagy darab vagy nagyon esztezikus. De nem jellemző. Mindenki inkabb a sajat kinezetevel foglalkozik.
2021. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!