Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony csuklóval mit lehet tenni?

Vékony csuklóval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Évek óta edzek, nem is eredménytelenül (nem vagyok nagy testépítő, de kisebb versenyeken már értem el helyezést, nekem ennyi elé is).

Rendesen betartom az edzéstervet, az étkezést, van is neki eredménye, mindenhol-kivéve a csuklómat. Egyébként anyai és apai ágon is vékony csuklója van a rokonság nagy részének, szóval adottság, de engem zavar, hogy két ujjal átérem a csuklóm. Egyszerűen aránytalanul vékony a kezem többi részéhez képest.

Igyekszem rá direkt edzeni, de összesen egy gyakorlatot találtam csuklóra. Tudtok esetleg tippeket adni hathatós csuklóvastagításhoz?



2012. jún. 6. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a csuklóm egyben a leggyengébb láncszemem is, gyakran edzés közben elkezd fájni, miközben még nem fáradtam ki, pl. fekvenyomáskor, tehát "izomból" még menne a gyakorlat, csak a csuklóm megadja magát.
2012. jún. 6. 13:22
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Magára a csuklóra kevés izom tapad, azt nem nagyon tudod vastagítani, a "csuklóra" edzés az alkar izmait fejleszti leginkább.
2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Elég régóta edzem, de a csuklóm nekem sem vastagodott semmit. Ez genetika.
2012. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

azt,hogy rápakolsz az alkarra izmot.

nekem is vékony a csuklóm 16.5 centi,az alkarom meg 37,szerintem kimondottan jól néz így ki,hogy nem egy bányász vastagságú a csuklóm és a kisportoltsága is egyértelműbb így.

viszont a sok alkar edzéstől néha nekem is sajog.

olyankor addig csuklószorítóban edzem,amíg el nem múlik.

a csuklót vastagítani meg nem lehet.

2012. jún. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat nem is feltétlen edzést csinálsz, ami a csuklót megerősíti az valamennyit dob rajta, mondjuk tejes dobozokat pakolsz kartonostól egész nap vagy ilyenek.
2022. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!