Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Danabol hatásaiban tudnátok...

A Danabol hatásaiban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Én a hangommal dolgozok, viszont mellette komolyabban foglalkozom a testépítéssel és most jutottam el oda, hogy szívesen kipróbálnék egy ilyen szemes kúrát. Viszont azt az egyet tudnom kéne, hogy egy danabol kúra hatással lesz-e a hangomra, mert nem szeretném ha mélyülne.

És előre remélem, hogy a sok trollkodós válasz között (mert ugyebár itt előfordul) kapok valami rendes választ is. Köszönöm előre a segítséget!



2012. jún. 8. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs hatása a hangodat tekintve maximum , ha aromatizálódik , de azt ki lehet küszöbölni nolvadexel a biztonság kedvéért, de a májadra és vesére annál inkább lesz hatással.
2012. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek és amúgy is felejtsd el ezt a legszennyebb koxot, csak vizet és zsírt tesz rád minimális izommal. Nem kell hobbiszinten koxolni, ha pedig versenyre készülsz, akkor valami jobb szurisat nyomj, ne ezt a sz@rt.:)
2012. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én próbáltam másfél hónap edzés közben danabol szedése hát félelmetes mire képes. nem egy ember jött oda hozzám h mit szedek de csak lebeszélni tudlak míg szeded addig oké a májad és a veséd szó szerint szarrá megy tapasztaltam vesefájdalmat hát nem volt kellemes. plusz elcsöcsösödsz meg ki tudja még mit hoz ki a szervezetedből mivel h minden szemes hatása szervezet függő.NATURAL TESTÉPÍTÉS oda figyelsz a napi 5 kajálásra plusz edzés után tejsavó és izmot fogsz építeni nem lufit
2012. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és dalolászhatsz kedvedre
2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hatásal lehet a hangra is mindenkinél máshogy hat szervezettől meg genetikától függ a dolog szerintem simán előfordulhat hogy mutálódik a hangod vagy bármi más is
2012. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!