Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjak normálisan...

Hogyan gyúrjak normálisan hogy látszódjon is? (többi lent)

Figyelt kérdés

14(1 hónap és 15)/F és 85kg és 190cm(nem pontosan de olyan 188 kb) vagyok.Tavaly jártam "edzegetni" a konditerembe de semmi fejlődést nem tapasztaltam(kis bicepsz növekedés de az semmi kb.. :D).És ugye itt a nyár van strandszezon,van időm is no meg a csajok :D

Van egy "tervem" de nem tudom hogy jó-e így.

Tehát:gyúrás előtt elmegyek futni fél-egy órát kardiónak,próbálok csak(minnél több) fehérjét enni.

8 éves korom óta focizok,elég combos vagyok,meg a vádlim is eléggé nagy(mások szerint).

Tehát milyen programot ajánlotok?



2012. jún. 9. 19:39
 1/2 dirtboy ***** válasza:
100%

totálisan rosszul gondolod.

ezt olvasd el úgy tűnik minden szava újdonság lesz számodra.

[link]

kezdő edzéstervet és étrendet is nézhetsz az oldalon.

ha meg eredményt is akarsz akkor ne csak edzegess mert azzal nem viszed semmire.

2012. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz kezdő edzéstervet: [link]

Viszont soha ne súlyzós előtt fuss. Csak utána. Szálkásító diéta kell ha zsírt szeretnél leadni. Izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend. Egyszerre nem megy, szóval el kell dönteni mi a fontosabb először.

2012. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!