Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Syngexben mennyi BCAA,...

A Syngexben mennyi BCAA, glutamin van? Hol találok információt? Help

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 16:15
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
nincs ez az információ feltüntetve sehol,nem tartalmaz külön hozzá adott bcaa-t csak amit a protein tartalmaz.
2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A protein mennyi BCAA-t tartalmazhat? Annyira dícsérik és nincs egy aminolista, fake -(
2012. júl. 30. 16:42
 3/13 dirtboy ***** válasza:

mert nincs nagy jelentősége azért nincs,elég azt tudni hogy 80%os és izolátum és koncentrátum keveréke,semmi értelme nézegetni hogy mennyi benne az aminsav ha egyszer nincs külön hozzá adva.

akkor van értelme ha van hozzá adva külön.

ettől sokkal fontosabb lenne az az infó hogy ennek mennyi része az izolátum és mennyi a koncentrátum.


nézz meg egy scitec wpp kb ugyan annyi lehet benne a bcaa egységnyi menyiségben mint abban.

2012. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
[link] de hát ez koncnetrát és izolát! Igen erről sem lehett itt olvasni. - fake -(
2012. júl. 30. 16:53
 5/13 dirtboy ***** válasza:
mármint miről nem lehet olvasni?
2012. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Arról, hogy ez nem izolátum, hanem koncentrátum és izolátum. Arról, hogy Te sem tudod jól.
2012. júl. 30. 20:38
 7/13 dirtboy ***** válasza:

és mi a különbség?

több a koncentrátum benne de én is ugyan azt mondtam hogy izolátum és koncentrátumot tartalmaz.

tehát nem értem mire mondod hogy rosszul tudom.

2012. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dirtboy ***** válasza:

16:45kor írtam idézem

elég azt tudni hogy 80%os és izolátum és koncentrátum keveréke


nézd meg

2012. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudod egyáltalán néha mit írsz? Az van oda írva a honalpon, meg a dobozon is protein áll whey koncentrátum, whey izolátum. Ez nem mindegy. Mondjuk veszek valamit amiben 70g koncentrátum és 30g izolátum van. Vagy 70g izolátum és 30g koncentrátum.
2012. júl. 30. 20:53
 10/13 dirtboy ***** válasza:
63%

és te elolvastad hogy mit írtam?

javaslom olvasd el még egyszer de adok egy kis segítséget.

ez a lényeg.


/ettől sokkal fontosabb lenne az az infó hogy ennek mennyi része az izolátum és mennyi a koncentrátum./

szintén 16:45kor írtam ezt is.


egyként meg ha ilyen okos vagy és kötekedő akkor minek kérdezel?

velem annyira tudsz kötekedni,most érdekes módon mindent tudsz a syngexről,minek kérdeztél egyáltalán?

2012. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!