Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek befolyásolja a...

Szerintetek befolyásolja a magasságom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Már évek óta mozgok rendszeresen, meg edzek, viszont most kezdtem el keményebben gyúrni. Nem járok kondi terembe, csak a saját testsúlyommal edzek (fegyencedzés). Azt hallottam hogy ha keményen el kezdek gyúrni, akkor a magasságomat befolyásolja, és lelassul a növekedésem, esetleg meg is áll.173 centi vagyok, és legalább 180 centi szeretnék lenni. Abbahagyjam, vagy ez nem igaz, és nyugodt szívvel gyúrjak tovább?

2012. aug. 2. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fogja befolyásolni, főleg egy saját testsúlyos edzés.
2012. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eddz tovább, hülyeség ez a "megállok a növésben ha gyúrok" szöveg.Talán egy kicsit lightosabban, hogy ne terheld meg az ízületeid!

Étrend és edzésterv legyen!

2012. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha meg nem erőltetem meg magam keményen, akkor csak szálkásabb leszek, de az izommennyiség nem nő...
2012. aug. 2. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Végezhetsz súlyzós edzést is, de ha nincs megfelelő étrended akkor nem fejlődsz ennyire egyszerű.


Tömegnövelő étrend kell neked: 2-2,5g fehérje/tskg és 5-6g ch/tskg.

Fehérje:csirke(mell, comb) tojás(NEM NYERSEN!!!) túró és hal.

ch: rizs, zab, teljes kiőrlésű kenyér és sok-sok zöldség.

Ha szilárd ételekből megvan a tápanyagszükséglet akkor tömegnövelő/protein nem kell!Ezek nem csodaszerek!

2012. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kajádon múlik döntően, hogy jön e izom. Nyugodtan nyomjad keményen az edzést.:)
2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként csak annyit mondanék az "okosoknak", hogy megfelelő étrend nélkül nem nő az IZOM, de nem az izomtól függ hogy ki milyen erős:) az ízületektől. és annál teljesen mindegy hogy mit eszünk. mondjuk más kérdés hogy azért ki is kell nézni valahogy
2012. aug. 2. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:

De most miért mi vagyunk lecseszve?? Csak segíteni akartunk!

Te is elismered, hogy attól lesz izom. Akkor mi a gond??

Erő meg a fegyenccel lesz étrend nélkül is DE CSAK a saját súlyodhoz képest. Az csak relatív erő. Egy testépítő maximális ereje nagyobb lesz. De nem értem minek kötözködsz, mikor mi csak jókat írtunk??

2012. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 2. 13:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam kötekedni, és most visszaolvasva tényleg úgy tűnik mintha azt csináltam volna... csak olvastam sok más kérdést az oldalon és azok húztak föl a hülyeségeikkel. Bocsánat
2012. aug. 2. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Oks.:)
2012. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!