Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ez az edzésterv?

Szerintetek jó ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 1 hónapja edzek (gyúrok) és szerintetek az hülyeség ha pl.:

hétfő: mell, hát

kedd: bicepsz, tricepsz,

szerda: váll, has

csütörtök: mell, hát

pétenk: bicepsz, tricepsz

szombat: pihenő

vasárnap: pihenő

hétfő: pihenő

kedd: az egész előről


Tudom fontos a pihenés hogy az izmaim tudjanak regenerálódni de erre kíváncsi lennék hogy kipróbálhatnám-e?


Ha nemjó milyen edzéstervet/gyakorlatokat ajánlottok?



2012. aug. 14. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hol van a LÁB??? Ez így NAGYON NEM JÓ!!

Meg mi az, hogy tudod, hogy az izmaidnak regenerálódnia kellene, mégsem hagysz nekik időt szusszanni? Meg heti kétszer megedzeni ugyanazt a testrészt eleve nem helyes.. Gondold ezt át mégegyszer!

2012. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Főleg úgy, hogy mell és hát együtt. Képzelem milyen intenzív lehet ha ezt megtudod csinálni. Nagy izomcsoport mellé nem rakunk még egy nagyot. Egy héten maximum 4-szer edz.

Itt van az én felosztásom példának:

1. mell, váll

2. hát

3. kar

4. láb

Has ahol kedvem és erőm van, általában a mell, hát és kar napon szokott lenni.

2012. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 perfectlie ***** válasza:
100%

Nem jó.A pihenés fontos,jól látod,de nem egymás után 3 nap,edzésnapok között meg semmi.Következő,hogy hátat,mellet egy héten egyszer csinálj,akkor öld meg rendesen,és következő héten megint.Tricepsz-bicepsz akár mehet kettő egy héten ha úgy érzed,nem adtál bele mindent.Harmadjára(mint már előttem mondták is)láb is kell.

Ajánlom a shop.builder-t,találsz rajta elég jó kezdő edzésterveket,és még gyakorlatokat is írnak mellé.

Sok sikert!

2012. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is csak azt tudom írni, hogy nem jó.

Kezdj egy 3 napos teljes testes edzéssel még egy hónapig, majd mehet osztott edzés. Itt találsz mindegyikből:

[link]


A kart sem ajánlom heti kétszer edzeni, mert a többi nagy izom edzésénél is kap rendesen terhelést, így nem fog tudni regenerálódni. Nekem is akkor lett nagyobb fejlődés, mikor átálltam heti egyre. Régebben túledzettem sajnos.

2012. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Sztem egy kezdőnek ez is jó,ha ezt csinálja fél évig,utána lehet naponta más más testrészt edzeni. http://www.youtube.com/watch?v=3_tZsM6Zybc
2012. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett engem lepontozni nem értem???
2012. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt most mindenki le lett pontozva, érdekes.:)
2012. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó játék h..lye gyerekeknek....
2012. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!