Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs megfelelo tomegnovelo...

Ha nincs megfelelo tomegnovelo etrendem akkor nem is fogok soha semmti fejlodni?

Figyelt kérdés

Szoktam enni csirkemellet, meg rizset meg mas feherje es szenhodrat forrasokat is tehat eleg sok mas hus is, zabpehely stb. de az a baj hogy szerintem nem miden nap tudom fedezni a nekem szukseges napi 140 gram feherjet es lehet hogy a napi 370-400gram szenhidratot se.

Iszok tomegnovelot edzes utan es maskor is de lehet hogy meg azzal sem eleg.

Egyebet nem tudok tenni, mert nincs lehetosegem napi 400gram csirkemellre meg csomo rizsre, a penz miatt sem de foleg az elkeszites miatt sem.


Tehat ha gyurok es nincs meg miden egyes nap a napi 2-2,5g*testtömegkg feherje es az 5-6g*ttkg szenhidrat, attol meg fogok e fejlodni egyaltalan, vagy akkro kar is gyurni?



2012. aug. 23. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szintig tudsz így is fejlődni.
2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudsz fejlődni egy ideig, de én nem dobnám akkor ki a pénzt tömegnövelőre.
2012. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főleg az elkészítés? Már nem azért de pl a rizsen vagy akár csirke elkészítésében mi jelenthet gondot? Kb olyan bonyolult, mint a teafőzés szóval még nekem is megy.
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!