Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok, mennyire lehetsé...

Kezdő vagyok, mennyire lehetséges a lentebb írt módon testépíteni?

Figyelt kérdés

44 éves vagyok, 180cm, 80kg. Valamennyit már utána olvastam a gyúrás témájának, de nem minden tiszta. Azt írják, fontos a kaja, ezért erre én is figyelek nagyon. Főleg sertést tudok enni, jóféle tarját sütök és rántva is szeretem, köretként krumplit szoktam enni, hamuba sütöm, héjában. Sok energiát nyerek még a kolbászból is, lefekvés előtt nem szoktam enni, csak egy kis tejberizst, mert az jó fehérje. Halat ritkábban eszem, csak ha fogok. C vitamint a paprikából nyerem, 30-40dkg, zsírokra is szükség van ugye, minden nap 2 nagy szelet zsíroskenyér lecsúszik, jól bepaprikázva, lilahagymával, a Centrum tablettát láttam tv-ben, az van nekem is, nagyon jó. Hajnalban reggelizem, délben, majd este, lefekvés előtt 2 órával, 6 körül.


Edzeni a ház körül saját kezüleg épített tárgyakkal szoktam: tárcsa, féltengely, traktorgumi, diszperzites vödör, cementeszsák.



2012. okt. 26. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még olvasgass picit. De ha poénnak szántad, akkor tök jó volt, nekem bejött.)
2012. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem jött be a poén, unalmas már ez
2012. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vicc ide vagy oda, ez nem lenne annyira kur.vasz.ar!


Lehet nem professzionális felszereléssel edzenél, de az izomterhelés mondjuk meglenne.


Lehet, hogy sajnos finom lenne a kaja a sok zsírtól, ez sem szokás testépítésnél de a tarjában és kolbászban van elég fehérje. A krumplit a testépítők is eszik, vagy rizst de igazából majdnem tök mindegy.


Vitaminból kevesebbet ennél, nem a hipolt megadózisokat tolnád, hanem pff valami másik lótücsköt, de valljuk be nem ezen fog múlni az eredmény..


Nos, ez nem profi de működne.. Nekem amúgy tetszett!

2012. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
XD
2012. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
paraszt edzés :D
2012. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!