Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy amatőr, de nagyon izmos...

Egy amatőr, de nagyon izmos testépítő minek jár le edzeni heti 10x is? Neki nem fonts a regenerálódás? 20K ft-ból milyen tépkieget vegyek?

Figyelt kérdés

180/80kg vagyok nem vagyok zsírs, de nem is az a full szálkás



köszi



2012. nov. 22. 10:39
 1/9 dirtboy ***** válasza:

biztos koxol meg nem akar örökké amatőr lenni.

brandon currynek is van/volt egy pár napja mikor reggel és este is edzett.

persze szteroid kúra időszakban lehet csak ilyet csinálni ja és persze csak úgy ha más dolgod nincs is.


20ezerből vpx syngex 1db 2,27kg 10 000ft,dextróz 4kg 2200ft,multi pro pak 1db 5600ft

2012. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban elég heti 4 súlyzós edzés is , kiegészítve pár aerob edzéssel, illetve szálkásításnál még több aerobbal, de mindig a célnak megfelelő étrend is kell.


Legfontosabb egy multivitamin és edzés utánra egy tejsavóprotein+gyors ch (pl dextróz, vitargo, supercarb fast, stb). De csak edzés után tegyél a proteinhez gyors szénhidrátot, máskor összetett ch kell! Pl reggel mehet zabpehely+ protein.

2012. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
zabpehely... mindenki mondja de sose tudom hogy milyen zabpehely is kell.. a tescós 100 ft-os zabpehely is jó?
2012. nov. 22. 10:51
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. nov. 22. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is jó, csak natúr sima zabpehely legyen.
2012. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:

még az jutott az eszembe hogy a srác biztos hogy testépítő?

nem lehet hogy más sportot űz és annak megfelelően edz?

vagy lehet hogy olyan a srác mint donnelly. 29.perctől nézd.

[link]

2012. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Ez a kedvenc időteltése.

- Áruval kavar.

- Edzősködik is egyben, és órái vannak.

- Nem akar kihagyni egy pillanatot sem, hát ha valaki felfigyel rá, és munkát ajánl neki.

2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a teszkóban sose láttam jó zabpelyhet, csak drága biobigyók vannak, a Sparban meg a Lidlben van 200 ft / fél kiló, az tökéletes.
2012. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20.000-ft-ból már tudnál venni.


Stillmass Whey 6:3:1 proteint ami nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot, de tartalmaz whey hidrolizátium, izolátumot, ráadásul pontosan tudod is hogy mennyit. Egy kezemen meg tudom számolni, hány cég tudja ezt.


Multivitamin - teljes spektrumut válassz.


Szénhidrátforrás

2012. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!