Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elveszíteném a szüzességem,...

Ha elveszíteném a szüzességem, akkor jobb eredményt érhetnék el kondizással?

Figyelt kérdés
Úgyértem ha elveszíteném a szüzességem akkor jobban tudnék fejlődni, jobban látszana hogy sportolok stb. Több izmot tudnék felszedni? Jelenleg 3 hónapja járok kondizni, heti 3-4 alkalommal. 17/F

2013. febr. 1. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de legalább lenne egy jó napod.:)
2013. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az azért érdekelne milyen logikai összefüggést véltél felfedezni a két dolog közt.
2013. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kész,azt hittem rosszúl értelmeztem a kérdést,de NEM!!!

A két dolog egymástól független.

Nem leszel attól kigyúrtabb ha elveszted a szüzességed,bár a mai világban ki tudja.

2013. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm.
2013. febr. 1. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Már hogy a bánatba ne... Én is szűz voltam, alig ment ki a negyvenkiló pedig már 2éve toltam, aztrán voltam egy csajjal és egyből a következő edzésen kiment a 100. !



Nem

2013. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aikiboxer ***** válasza:
100%
Ha olyan csajt fogsz ki, akinek tetszenek az izmos fiúk, esetleg maga is jár edzőterembe, akkor ez jó hatással lesz az edzésedre. Ha viszont egy olyan csajszikát, aki nyafog, hogy ma ne menj edzeni, vagy nem mond semmit, de annyira igénybe vesz, hogy utána képtelen leszel edzeni, akkor buktad. :))
2013. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van
2013. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A fitymacsattogtatás kifejezetten jó hatással lesz a fekvenyomó technikádra...valoszinület 100-125%al erősebb leszel... hajrá.
2013. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már itt lenne az ideje összefeküdni egy csajjal :D
2013. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!