Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás-kardio kérdés, jó ez?

Gyúrás-kardio kérdés, jó ez?

Figyelt kérdés
olvastam egy oldalon, hogy a gyúrás önmagában kevés, és kell mellé kardio edzés is, mert ha az nincs, akkor nagyobb eséllyel alakul ki a cukorbetegség + egyéb betegségek. Heti 3 gyúrás mellé elég 2 nap 35 perces futás megállás nélkül? heti két ilyen futással esélyem lehet a kockás, kidolgozott hasra?

2013. ápr. 30. 20:41
 1/3 Lipton. ***** válasza:

Tömeget növelsz vagy szálkásítasz??

Nagy esély van a cukorbetegségre és egyéb betegségre?? :) :)

Ha tömegelsz akkor nem lesz kocka hasad

2013. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát.. tömeget szeretnék növelni, de az étrendem nem a legmegfelelőbb, tápkieg. nincs, és igen, növeli a betegségeket, meg is találtam az oldalt, ahol olvastam :

[link]

2013. ápr. 30. 21:17
 3/3 Silenthunder válasza:
Nincs összefüggés a "gyúrás" és az általad említett betegségek között. A kardio azért kell, hogy ne olyan valaki legyél, aki 140 kg-al szériázik, de felmegy 10 lépcsőfokot és szuszogva összeesik. Kocka hasad alacsony testzsír százaléknál lesz csak, amit diétával tudsz elérni. Ahhoz, hogy jelentősen erősödjön az állóképességed hosszú és rendszeres, lehetőleg heti 3-4 futóedzésre van szükség, amelyet nem megterhelő módon végzel. Így egy átlag ember egy év alatt kb 10-15-el tudja csökkenteni a pulzusszámát egy adott intenzitáshoz mérten. A türelem nagy barátod lesz.
2013. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!