Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sufni-kokszosok mind lelkisz...

A sufni-kokszosok mind lelkiszegények?

Figyelt kérdés

Erősen provokatív, de sosem értettem, hogy minek cuccolni, ha úgysem érsz vele semmit, csak annyit hogy nagyobb leszel. Aki nem versenyző, annak minek?

Mennyire kell lelkibetegnek lenni, hogy egy férfit ennyire durván érdekelje a teste? Sokan azért csinálják, mert a nők...de a nőket nem érdekli hogy 40 vagy 50 centis a karod, csak izmos legyen. Ráadásul 40 centis kart koksz nélkül bőven el lehet érni.



2013. jún. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb annál könnyebben észreveszik az utcán, esetleg félnek tőle. Gondolj bele van egy nagyon izmos ember 80kg Van eg kevésbé izmos(nem annyira szálkás de nagy) 110kg attól jobban fogsz tartani.
2013. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%

szerintem az ilyen emberek fel sem fogják meg sem értik hogy károsodnak a koxtól,csak azt látják maguk előtt hogy eredményes edzés lesz rövid idő alatt.

egyszerűen nem fogják fel hogy mennyit árt a kox, nem gondolnak bele, reménykednek hogy nekik semmi bajuk nem lesz mert hát ez meg az még mindig él meg látszólag jól van.

ezeknél az embereknél nem kell komoly lelki betegség meg semmi hogy koxhoz nyúljanak.


egyébként egy kigyúrt nagy darab fickó még ha nem is nagyon szálkás is más arányokkal formával rendelkezik mint egy olyan aki azért nagydarab mert zsíros.

ez a test arány ez bőven lehet ok azért hogy valaki nagy akarjon lenni.

nálam pl ez játszott nem az hogy lányoknak bejöjjek meg nem az hogy féljenek tőlem.

2013. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

[Ó, hogy mennyire rühellem az ilyen tipikusan kötekedő, mindent és mindenkit kritikus szemmel néző, gondolkodásra képtelen f*szkalapokat a MINDEN EGYES MONDATUKBAN valami apró vitára okot adó megjegyzéssel...)


"minek cuccolni, ha úgysem érsz vele semmit" - LOL. NEM LEHETSZ EGY OKOS EMBER.


"csak annyit hogy nagyobb leszel" - MEG IZMOSABB. TÉNYLEG BUTA EMBER VAGY.


"Aki nem versenyző, annak minek?" - LÁSD LENTEBB, BŐVEBBEN.


"Mennyire kell lelkibetegnek lenni, hogy egy férfit ennyire durván érdekelje a teste?" - MARKUS RÜHL-RE, RONNIE COLEMAN-RE, JAY CUTLER-RE MEG A TÖBBI "PROFI" TESTÉPÍTŐ SZÉPSÉGRE GONDOLSZ, AKIK TONNASZÁMRA TOLJÁK MAGUKBA MEGÁLLÁS NÉLKÜL A SZTEROIDOKAT? AZOK TÉNYLEG NEM NORMÁLISAK.


"Sokan azért csinálják, mert a nők..." - A KULCSSZÓ A _TESTÉPÍTÉSEN_ VAN. ÉPÍTED A TESTED. FORMÁLOD. A KINÉZETRE MÉSZ. AZT VISZONT, HOGY SZÉP, FORMÁS, ÁRAMVONALAS, VONZÓ LEGYEN EGY FÉRFI TESTE, CSAK IZOMNÖVELÉSSEL LEHET ELÉRNI.


"a nőket nem érdekli hogy 40 vagy 50 centis a karod, csak izmos legyen." - EZT HONNAN VESZED? ÁLTALÁNOSÍTASZ, GRATULÁLOK... LÁTOM, NEM SOKAT TUDSZ AZ ÉLETRŐL.


"Ráadásul 40 centis kart koksz nélkül bőven el lehet érni." - KINEK MI A CÉLJA... MINT MONDTAM A KULCSSZÓ A TESTÉPÍTÉS. TESTFORMÁLÁS. EZT KOKSSZAL, SZTEROIDDAL GYORSABBAN, KÖNNYEBBEN ÉS SOKKAL HATÁSOSABBAN EL LEHET ÉRNI, MINT "NATÚRBAN".


Sokféle szteroid van, de látom nagyon nem vagy képben, csak kérdéseket teszel fel a vakvilágba mindenféle hülyeségről, ami hirtelen eszedbe jut.


Szerinted miért akarnak az emberek "jól" kinézni? Maguk miatt, vagy a nők/pasik, MÁSOK miatt. És igenis vannak szteroidok, amikkel jelentős vízvisszatartás nélkül sokkal több TISZTA IZMOT lehet felszedni sokkal rövidebb idő alatt, mint "natúr" edzéssel, meg fehérjekoncentrátumokkal.


Általában azok szokták lehurrogni a "kokszosokat", akik félős nyuszik és még rá sem mernek nézni se az anyagra se azokra, akik tolják és akiken látszik is. Vagy csak szimplán irigyek rájuk.


Ne haragudj, de te honnan tudod azt, hogy mire nedvesednek be a nők? Lehet hogy neked nem a méret és a kinézet, hanem az izom számít, mert mondjuk egy elveszett, félős kislány vagy LEGBELÜL, LELKILEG és akkor érzed magad biztonságban, ha van melletted egy izmos pasi... kívülről meg egy kövér bálna, mert tele vagy félelemmel, tudod, hogy nőként izmosodni nem nagyon tudsz, max. ha elhízol mint egy tipikus C*GÁNYASSZONY, akinek a karján csak úgy csubog a zsír... lefogyni, jól kinézni meg nem mersz, mert akkor hogy védenéd meg magad, ugye? ...


Nagyon megnéznélek IRL, hogy nézhetsz ki, hogy ilyen kérdéseket írogatsz. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Biztos valami 100 kilós kövér, ragyás képű bálna vagy nagy önbizalommal meg pofával.


Ez a kérdés meg... pff... egyszerűen szánalmas.


Biztos rá sem mersz nézni a kigyúrt "kokszosokra", mert tudod, hogy SEMMI ESÉLYED nem lenne azoknál, a visszataszító hájas kinézeteddel. Jó, hogyha járni még tudsz...


Tipikus szingli kövér bálna nagypofájú nőci vagy, aki k*rva okosnak hiszi magát, mindenkit kritizál, a valóság pedig az, hogy közben meg egy senki, csak van önbizalmad, pofád, és egy kib*szott undorító dagadt külsőd. Meg sem kérdem, te mit tudsz felmutatni, hogy ilyen idióta kérdéseket írogatsz. MIÉRT ÉRDEKELNEK MÁSOK?!


Nehogy azt hidd, hogy minden az izmon múlik... sokkal hatásosabb módszerek vannak arra, hogy valaki megvédje magát, minthogy évekig gyúrjon csak azért, hogy izmos legyen. Akkor inkább elmegy küzdősportra nem? A gyúrásnak csak akkor van igazán értelme, ha látszik is a változás, ezt pedig a "kokszon" kívül nemigen tudja más meghozni.


A kulcsszó a TESTÉPÍTÉS. ÉPÍTED A TESTED. FORMÁLOD. ERGO KINÉZETRE MÉSZ. (Már ha van agyad.)


LÉNYEG A LÉNYEG______________________

------------------------------------

"Lelkiszegénynek" (és értelmiszegénynek is, mert gondolkodni is csak "bután" tudsz) nekem pont te tűnsz. Hidd el, sokkal jobban jársz, ha mások helyett inkább magaddal törődsz. Úgy látom, jobban érdekel a többi ember, mint saját magad, ennek meg komoly lelki okai lehetnek... talán nem vagy elégedett magaddal legbelül, ezt pedig iszonyatosan mélyre elfojtod és inkább másokon keresed a hibákat, ahelyett, hogy fordulnál 180 fokot és változtatnál magadon.


Komplexusos szánalmas kis gyökér. (A 100 kilós visszataszító, gusztustalan külsődön és nagypofájú, ERŐSZAKOS stílusodon kívül.)


Magaddal törődj mások helyett. Nagyon felzaklathatta az érzékeny kis lelked egy kokszos gyerek és megirigyelted. Az olyanokhoz oda se mernél menni b*zdmeg. Esélyed se lenne náluk. INKÁBB röhögsz és kritizálsz mindenkit. A testi-lelki "gyengébbeket" meg még jobban gyengíted te aljas disznó, mert képtelen vagy kemény munkával küzdeni azért, hogy megkapd azt, ami valóban "jó". Dagadt, nagypofájú, van önbizalmad és kész. Változtatni nem tudsz, nem is fogsz.


Tudod milyen vagy te? :) Mint a vadgesztenye. Kívül szúrós, belül keserű.

2013. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, rajtad besírtam a röhögéstől.


Egy idézet:

" ERGO KINÉZETRE MÉSZ. (Már ha van agyad.) "

Akinek van agya, az pont lesz*rja hogy bárki hogy néz ki.


Egyrészt férfi vagyok( nem lány farokkal, aki azon izgul, hogyan néz ki a tükörben). Másrészt nem vagyok dagadt, sőt, kokszoltam is, megmertem szúrni magam(szakember is állt "mögöttem", hogy ne hülyeséget csináljak) ;) De nem azért mert tudtam hogy mekkora király, nagyobb leszek... Hanem azért, mert tudni akartam milyen. Vége lett a kúrának és azon gondolkodtam, hogy ez mire volt jó? Mit értem el vele? Semmit. Izmosabb lettem, jobban néztem ki. És?

Ettől még lelkiszegény az a sok felnőtt férfiember akik betegesen izgulnak arra/azon, hogy mekkora a karjuk és nem mernek semmi olyat csinálni, ami az izmaiknak ártana, katabolizmust okozna mert akkor kisebbek lesznek, jajj istenem, "törik az ego", oda az önbecsülés.

Ronnie Coleman és a többi ebből él, ők nem sufnikokszosok. A divatgyúrósok meg akik az utcára/diszkóba kokszolnak, mert még cuccal sem érnek el annyit, hogy esélyük legyen versenyezni, leégetik az egész sportot.

Ajánlom figyelmedbe a mittoménki(ennyire érdekelnek mások ;) ) könyvét: "Vágyaim rabságában". Vagy a BBTV-t, amelyikben szerepel.

A sufnikokszos a férfi plázacica megfelelője.


Olyan akar lenni, mint Paris Hilton/Ronnie Coleman de a mögötte lévő életet és ami odavitte nem tudná/nem akarná csinálni.

2013. jún. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!