Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő múlva látszik meg...

Mennyi idő múlva látszik meg az edzés eredménye?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem edzeni, múlt hét végén kaptam meg az edzéstervemet. Heti négyszer járok, edző által kidolgozott edzéstervet végzek.

15 éves vagyok, 183 centi vagyok és 82 kg voltam márciusban, azóta sikerült 75 kg-ra lefogynom csak az esti evés elhagyásával. Minden este futok, persze az alapoktól indulok, 6 körrel kezdtem, ami 1000 méter körül volt, most 14-nél tartok és fokozatosan emelem tovább. Az étrendemet úgy alakítom, hogy közel 3000 kcal táplálékot vigyek be naponta, ami elméletileg elég kell, hogy legyen.

Mikorra látszik meg az edzés eredménye? Nem voltam eddig sem kövér, sem túlsúlyos, csak a pólóm alatt én láttam, hogy zsírpárnáim vannak, ezért szeretnék szálkásodni, szeretném ha az izmaim kifejlődnének, látszanának.

Ha valamit nem jól csinálok, kérlek titeket írjátok le komment formájába, szeretném elérni a legjobb formát a nyár végére. Esetleg adhatnátok tippeket is, amivel hatékonyabbá lehetne tenni a fejlődésemet. Szereket nem szedek, nem is szeretnék.



2013. júl. 9. 21:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam bele, az edzésterv szálkásításról szól, nagyobb ismétlésszámmal végzem a gyakorlatot kisebb súlyokkal.
2013. júl. 9. 21:30
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha van étrend, akkor 2-3 hónap !
2013. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

És ha túllépném a napi ajánlott ételmennyiséget?

Van akaraterő.. csak hát azért szeretem a finom ételeket. :D

2013. júl. 9. 22:22
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy miből léped túl ? Fehérje vagy ch ?
2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Húsokat szeretem inkább, szóval talán fehérje.

Bár gondolom a sertéshús kevesebb fehérjét tartalmaz, de csirkét többször eszem.

2013. júl. 9. 22:37
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Fehérjéből, ha több megy az nem baj !
2013. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 payne19 válasza:
46%
3OOO kcal??? :DD akk nem fog egyhamar meglátszani mert elöbb utobb rakodik le belöle vlmennyi és inkább csak hizni fogsz.....vigyél be kevesebb kaloriát
2013. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
44%
Igen persze... hallgass csak szét szteroidozott kisfˇ@szúakra...5 hónapja edzek 15 éves vagyok minden hónapban 1kg felszedtem(pedig vékony alkatú vagyok) nincs étrendem... amit kajálok reggeli 1-2 szenya, ebéd ami van edés után 4-5 tojás sült szalámi... ITT VAN ettől bírsz hívni
2013. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
80%
csak érdeklödnék h már latod e a változást?:d
2013. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

most vettelek észre. :)

2 hónap gyúrás után is észrevehető változást vettem észre, a testem feszítés nélkül is egyre izmosabbnak tűnik. :)

2013. nov. 5. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!