Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől nem nő a testsúlyom,...

Mitől nem nő a testsúlyom, annak ellenére, hogy erősítek mindennap?

Figyelt kérdés
Kb. már féléve erősítek mindennap, és nagyon jól látszik már a karomon és a hasamon, de a súlyom egy dekát nem nőtt, erre tudtok vmi magyarázatot adni. Előre is kössz a válaszokat

2013. júl. 16. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

megvan a napi 4-6 csirkecomb,a fél kiló rizs,a fél kiló zöldség,a 6db tojás,negyed kiló túró és a többi?

vagy a levegőtől gondolod nőni fogsz?

2013. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, elégtelen vagy helytelen táplálkozás. Ennyi.
2013. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"elégtelen vagy helytelen táplálkozás" attól mert nem gyurós kajákat eszik valaki de eleget akkor a tömege nő tök mindegy mik azok a kaják ha elég kalóriat visz be belőlük növekszik a tömeg.
2013. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Osynho ***** válasza:

de mivel nyilvan nem eszik eleget, igy elegtelen, vagy helytelen a taplalkozasa. :-) mindegy hogy nezezzuk.

kerdezo: mit jelent az, h erositesz minden nap? milyen edzesterved van?

2013. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebbe az a legjobb, hogy mivel 14 éves vagy, másfél év alatt csak csontok és belső szervek révén legalább 5 kilót kellett volna híznod, de te túledzetted magad és ennyit fogytál izomból és zsírból!
2013. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: minden 2. nap 4 tojást eszek bár ezt csak mostanában kezdtem el, az erősítés úgy kezdődik nálam, hogy 25 felhúzás, majd megcsinálom az interneten lévő 8 perc hasizmot 2x, majd 4,5 kg súlyokkal a kettő között 50x2 tárogatás fekve, majd 30x2 fekve súlyzó emelés nyújtott karral párhuzamosan a testemmel, majd 30x2 fekvő majd csuklóval is fekvőzők azt 20x2 majd állva 25x2 tárogatás függőlegesen, majd döbntött derékkel 1x20, végül 30 mp box súlyzokkal, zárás képen 15 felhúzás, közben a rúd a nyakam mögött van, mindennap megcsinálom a 8 perc hasizmot, és a felhúzásokat.
2013. júl. 17. 23:59
 7/11 A kérdező kommentje:
5. válaszoló 18 vagyok ez az öcsém felhasználója :D 2 évig erősítettem majd abbahagytam 1 évre mos pedig fél éve ujra kezdtem.
2013. júl. 18. 00:00
 8/11 Osynho ***** válasza:
Ez az edzésterv nem tömegnövelésre való. A táplálkozásodról meg semmi nem derült ki. Hogy 2 naponta eszel tojást az kb semmi. :)
2013. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát próbálok annyi fehérjét enni amennyit csak tudok, nem csak a tojást eszem mint fehérje hanem minden mást is, milyen edzésterv ez szted?
2013. júl. 18. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:

50es 30as meg 25ös ismétlések és 4,5kg-os súlyok???

Mennyit akarsz fogyni? :D

2013. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!