Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap alatt lehet kockás...

Egy hónap alatt lehet kockás a hasam ezekkel a gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
170cm vagyok 60 kg még növésben.15 hasprés 15 labemeles egymas utan 3x. 4x utana 15 perc szunet majd ujbol?kesobb emelnem 5 - 6-7re az egymas utani sorozatokat.
2013. aug. 4. 01:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
szerintem lehetséges ha elszántan betartod a 4x s sorozatot! bár én inkább javasolnám (tapasztalatbol) a 45 hasprés és legalább 30 lábemelést 3x ha ténylg komolyn gondolod az 1 honapot!
2013. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Okes koszonom a gyors valaszod:)) amugy 13 vagyok 7 eves korom ota focizom de fel.eve abbahagytam idiota csapattarsak miatt de most tervezem.ujrakezdeni:))heti 2x 2 oras kemeny edzesek,futasok vannak...ez segithet?
2013. aug. 4. 02:34
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Ez csak egyértelmű hogy segithet!!!! A mozgás futás minden izomzatot mozgat! tarts magad az edzés tervedhez és a "kőkemény foci edzéshez" és hidd el sikeresen fog zárulni a célod!És ne felejts el a sok mozgás közben rendzsresen táplálkozni met azis lét ontosságu!sok sikert!
2013. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaaaj azzal nem lessz gond enni.nagyon tudok:D de am nem eszek mekdonalcos kajat csak max egyszer havonta...
2013. aug. 4. 02:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Krisztiánra ne hallgass, nem ért hozzá!


Aerob edzés, szálkásító diéta és teljes testes edzés!

2013. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tejes,fehér lisztes,cukros,zsiros ételeket teljesen dobd ki az étrendből. Az aerob edzés(nálad futás) heti legalább 3 kell,hogy legyen és legalább 40 percet kell hogy tartson. Heti 2 foci szerintem kevés a zsirégetésre,főleg ha ilyen rövid idő alatt akarsz eredményt. Azt hiszem tovább fog tartani 1 hónapnál mire szembetűnő lesz az eredmény,mondjuk nem értem hova sietsz...
2013. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki iskolakezdésre akar menő lenni. Nem ártott volna nyár elején kezdeni. Én kb. 1,5 hónapja csinálom, már látszik mind a 6 kocka, habár jó alappal indultam.
2013. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

bírom az ilyen embereket, májusban a strandszezonra voltak ilyen kérdések, most meg 1 hónappal a suli kezdése előtt mindenki most akar formába kerülni.

1 hónap az kevés, és ahogy írták feljebb is, ahhoz amit te írtál kérdező, édeskevés lesz, mert a teljes test edzés, az aerob edzés, és a diéta hol marad??

ha ilyen könnyű lenne, mint amit leírtál, minden ember kockás hassal rohangálna.

2013. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
O23 nem a focival akarok edzeni csak azert irtam mert gondoltam az se hatrany....
2013. aug. 4. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:
kedves válasszolok nagyo szépen kérlek titeket hogy probáljátok ki a modszeremet ha nem vagytoklusták!! Én irtam hogy tapasztalatbol beszélek és sosem alapult az edzésem diétákon meg különbözőétrendeken mnden a sok kaján és kemény edzésen mulik 186 cm magas vagyok és közel 90 kilo nem háj!!!!! szálkás test alkatú és sose tartottam be semmilyen diétát!!! sztem probáljátok ki aki hitetlen kérlek4 otthon csináljatok minden nap kb 50 felülést 4x ezt csináljátok 1 honapon keresztül mindenféle luxus nélkül kérlek probáljátok ki ha bejön legyetek hálásak nekem ne az internetes oldalaknak! köszönöm!
2013. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!