Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A crossfittel lehet fogyni?

A crossfittel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni 178cm 85kg vagyok es lány szeretném tudni hogy érdemes elkezdeni persze mellette futni este 6után nem eszek stb.És hogy mennyi idő mire látszik az eredménye
2013. aug. 8. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A normális szálkásító diétától fogysz elsősorban, nem ilyen "6utánnemeszek" ipari marhságoktól. Annak nézz inkább utána, mert így meghalsz crossfiten (már ha rendesen edzel). Amúgy jó a crossfit is.
2013. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a crossfitet tudod csinálni 6után nemeszek kis divatdiéták mellett úgy, hogy nem esel össze a tápanyaghiánytól, akkor minden elismerésem. :D
2013. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 után nem enni baromság. Szálkásító diéta a lényeg és így fogyhatsz akár crossfittel is. Heti 0,5-1 kg fogyás a jó ütem.
2013. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem divat diétázni akarok fogyni! bármi áron nem a plasztikára fogok hajtani inkábbb szenvedek és összeesek de megcsinálom
2013. aug. 8. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
De a szálkásító diétában sem esznek keveset ez emberek. 2-3 óránként, napi 8-szor is akár, egészen dúsan, éhezni sem éheznek. A tápanyagarányokat kell beállítani, ami magas fehérjebevitelt és alacsony ch-t jelent, de sohasem szenvedést, kevés vagy ízetlen unalmas étel miatt. Nyolckor is lehet enni, ha pl. tíz után egy kevéssel fekszel le.
2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hova fogsz járni?

Szerintem meg fogsz halni. fogadd meg az előttem szólók tanácsát?

2013. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen csinálod a crossfitet, este nem elalszol, hanem elájulsz, ha nem eszel rendesen.
2013. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dóry88 válasza:
én senki tanácsát nem cáfolom, a crossfit-tet én is most szeretném elkezdeni az ismerősöm rendszeresen jár és havonta 10kg-mot fogy én még nem próbáltam de nem sokára kezdem sok szerencsét :D
2014. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!