Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyenből ilyen testet hogyan?...

Ilyenből ilyen testet hogyan? (képek)

Figyelt kérdés

Ilyesmiből: [link] (bár nekem nagyobb melleim vannak)

Ilyet: [link]

Tudom, hogy diéta is kell hozzá, már csinálom, de adhattok abban is tanácsot, de inkább a mozgás része érdekel. :)

Köszönöm előre is!


2013. aug. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti minimum 3x45 perc aerob mozgás, 110-130-as BPM, megállás nélkül. Ami tetszik, sok van.

A diéta ugye szálkásító diéta és nem valami femináról, nők lapjáról lenézett dolog?


Csak én gondolom úgy, hogy a képen levő lány egy kissé alultáplált?

2013. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schocko ***** válasza:
Most van az Atlétika VB...nézd meg hogy néznek ki a sportolók...mondjuk a rövidtávfutó nők...mit gondolsz csak diétáznak vagy esetleg mozognak is???
2013. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez most hogy jött ide?
2013. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 schocko ***** válasza:
100%
Mert a fogyózók többsége folyton a kajákon van leragadva, számolgatja a kalóriákat és valami össztevő ellen harcol, egyszer a zsír a gonosz neki, máskor a fehérje, mostanában a szénhidrát a bűnös, viszont a mozgást csak végszükségre hagyja...ott vannak a futók, egyetlen gramm felesleges súly se nincs rajtuk, gondolom figyelnek a táplálékra, viszont nem néhány száz kalóriákat esznek mégsem, és főleg mozognak...rengeteget mozognak...nincs kövér futó, csak lusta kövér emberek vannak...
2013. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyet tudok érteni, tapasztalom én is az ilyeneket, de láthatod, hogy a kérdező igenis akar mozogni.
2013. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

schocko


Te se legyél lusta elolvasni a kérdést....

2013. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!