Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik táplálék kiegészítőt...

Melyik táplálék kiegészítőt használjam edzés utáni kiegészítésnek?

Figyelt kérdés
Eddig Jumbo ment, de most arra gondoltam hogy nem lenne e jobb egy 100% Whey Pro szőlőcukorral? Ti mit javasoltok? Jumbo menjen továbbra is, vagy 100% Whey pro szőlőcukorral jobb megoldás?
2013. aug. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A sima fehérjét lehet máskor is inni, a jumbót meg nem biztos, hogy de. De ez függ az alkatodtól is, meg az étrendedtől. Meg az anyagi helyzetedtől. Van élet a Scitecen túl is, jön a Myprotein, "csöppet" olcsóbban (:
2013. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tömegnövelésben vagyok, vékony testalkatú. 5 ezer /kg-ig eltudok menni. Étrendre próbálok odafigyelni!
2013. aug. 17. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne csak próbálj, hanem csináld is, ez a lényege (: A megfelelő tápanyagbevitel. A tápanyag eredete majdnem mindegy. Szerintem érdemes külön venni fehérjét, meg valami lassúcht napközbeni turmixba, ha nem bírsz eleget enni. Erre jó az Instant Oats. Mert a jumbó lényegében egy kis fehérje, egy kis zab, cukor, meg icipici plusz krea és társai. Sokkal olcsóbb, ha te rakod össze ezt magadnak.


Amúgy a vejpró nemigen van 5K/kg alatt...


[link]

2013. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha érdemes külön venni fehérjét akkor tehát jobb a whey + szőlőcukor edzés után, mint a Jumbo magába?
2013. aug. 17. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb, mert te alakítod ki az arányokat és reggel pl tisztán (cukor nélkül) tudod a fehérjét a zabhoz tenni. És még pénzben is jobban jársz.
2013. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!