Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szálkásító diétáról? Működne szerintetek?

Figyelt kérdés

Van rajtam pár kiló fölös amit le szeretnék adni, hogy látszódjon alatta a meglepetés =) 1 héten 3x végzek súlyzós edzést és mellette ezt szeretném csinálni szóval:

az izom megtartása érdekében minden nap 2g/testsúlykilogramm fehérjét vinnék be ( esetemben 75x2 azaz 150gfehérje/nap)

a zsírégetést úgy akarom elérni, hogy naponta 2g/ testsúlykilogramm szénhidrátot viszek be MAXIMUM! vagyis ismételten esetemben 1nap/150gramm szénhidrát max!

mellette pedig intervallum edzést csinálok, ha minden igaz kevésbé égeti el az izmokat és sokkal gyorsabban elvégezhető ( 20 perc edzés, 1 perc kocogás fél perc sprint, heti 3x edzésmentes napokon)


2013. aug. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 2,5g fehérjét vinnék be.
2013. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kalória mínuszban vagy, akkor pont az intervall edzéssel vesztesz több izmot. Ilyenkor jobb az egyenletes 130-as pukzus alatti aerob edzés. A fehérje lehetne több is. Ha nincs fogyás, akkor csökkented a ch-t.
2013. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor 2g helyett 2,5g fehérje és aerob edzés, köszönöm, véletlen írtam ki kétszer a kérdést =)
2013. aug. 20. 16:33
 4/7 A kérdező kommentje:
még annyi kérdésem lenne, hogy az aerob edzést, mondjuk futást, hány percig csináljam?
2013. aug. 20. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 40-50 perc kocogás, max 130-as pulzussal. Ez az a pulzus, ahol még tudnál beszélni kissé lihegve.
2013. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, rendben, köszönöm szépen a segítséget. minden javítottam ahogy megbeszéltük, remélem akkor így már hatásos lesz.
2013. aug. 20. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, és ha nincs heti fél kg fogyás, akkor csökkented a kalóriabevitelt.
2013. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!