Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miben változtassak az étrendemen?

Miben változtassak az étrendemen?

Figyelt kérdés
Összejöttek az dolgok és vesztettem kb olyan 3-4 kg izmot. Mától tudok újra rendesen edzeni meg enni. Miben változtassak az étrendemen? Menjen a szokásos tömegnövelő étrend? Vagy Kicsit emeljek a fehérjén mert most több tud beépülni?
2013. aug. 27. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni több beépülni naturálban. A fehérjeszintézised az adott. Elég lesz a 2-2,5g x ttkg fehérje.
2013. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dehogynem hát az alap dolog hogy az izom ami egyszer megvolt gyorsabban visszajön az izommemoria miatt. Ha valaki volt egyszer 80 kg-os viszonylag szálkás és nem edzés meg kevés fehérje miatt lefogyott 60ra meg valaki aki 60 kg-os és kezdi az edzést. Akkor a kezdő sokkal lassabban fog elérni a 80 kg-os

Viszonylag szálkás szintre mint aki csak most kezdte az edzést.

2013. aug. 27. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyorsabban visszajön, de ahhoz is elég ez a fehérjemennyiség!
2013. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy nem színizmot vesztettél, hanem inkább glikogént és a glikogén által visszatartott vizet. Egyébként pedig, ha szerinted ezt jobban tudod, akkor minek kérdezel?
2013. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és köszi, hogy nekem akarsz bármit megmagyarázni (izommemória) aki mér 28 éve edz. Talán kicsit több tapasztalatom van kisgyerek!
2013. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Montez buta, ne hallgass rá. Még 2,5g/tskg protein... szétmegy a veséd. Utána se néz a dolgoknak, csak a száját jártatja.


Bőven elég hobbitestépítőként az 1,8g/tskg fehérje. Kezdőként meg pláne.

2013. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2,5 grammtól szétmegy a veséje? Nekem van eléggé elismert orvos ismerősöm, aki azt mondta napi 300 gramm fehérje alatt, egy egészséges vesének nem lehet baja!
2013. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
beszólt a 35%-os kiskocsog, nagyon hasznosan most is. 28 éve 180-200g körül van a proteinbevitelem, de érdekes, hogy semmi bajom. Egy egészséges vesének ez semmi. Ha baj lehetne belőle, akkor szinte minden testépítő dialízisre járna hulyegyerek. talán neked kellene gondolkodni, mielőtt nekem beugatsz gyokér! Na húzzál a kiskegyedre!
2013. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem beszólni akartam csak meglepődtem hogy az izommemóriát

Nem Vetted figyelembe, de akkor ezek szerint nem is kell. Mondjuk tényleg elég hülyeség amit mondtam mert kb ha ebbe a hónapban visszaszedek 2-3 kg színizmot akkor az leosztva 1 napra 66-100 g izom aminek 70% a viz meg glikogén ugyhogy kb 20-30 g fehérje épülne be.

2013. aug. 27. 11:40
 10/10 anonim ***** válasza:
ok, sorry akkor. Nem kell több fehérje az a lényeg, kox nélkül úgysem épülne be több.
2013. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!