Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos kiegészítők (nem...

Hasznos kiegészítők (nem táplálék! )?

Figyelt kérdés

Milyen hasznos kiegészítőkre lehet/lesz szükségem.

Gondolok itt a konyhai mérlegtől kezdve, a kis ételes műanyagdobozokon át egészen a bokarögzítőig.

Mikor elkezdtetek ezzel a sporttal foglalkozni milyen cuccokat vetettek?


2013. aug. 30. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én pl 7 félliteres kólát, az üvegeket arra használom, hogy teletöltöm őket vízzel, fél litert bármikor le tudok húzni egyben, be van osztva, milyen időpontokban kell meginnom egyet egyet, így biztosan megvan a 3.5 liter naponta, nekem ez a leghasznosabb, de eddig mindenki hülyének nézett érte:)
2013. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai mérleg, ilyen mérőcsészék, -kanalak, tupperware, kontakt grill, rizsfőző! ,fasza shaker, nagy vizeskulacs, törülköző, edzéshez való cipő, edzesen bármi ami növeli a teljesítmémyed de nem csak részlegesen. ( pl súlyemelő öv csak akkor jó ha 1 ismetleses maximomot csinalsz amugy nem szabad hasznalni mindig mert a torzsed nem erosodik meg, mint ahogy az ilyen cuccoktol amitol a fogas lesz könnyebb meg az alkar nem)de a csuklo meg terdbandazsok jók de nem kell mindig ezeket se, edzőtáska, talán még hütőtaska a kajadnak, nagy tálak tányérok amiken elfér a tömegnövelős kaja, olyan fülhallgató és mp3 ami nem zavar edzes kozben, ezek amiket felsoroltam nem KELLENEK nekem fele sincs meg. De könnyitik az eletet.
2013. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Valami hasonló volt nekem is az eszemben :)


#2: Igen ilyenekre gondoltam, már 1-2 dolog alapból azért.


Köszi mindkettőtöknek, ment a zöld! :)

2013. aug. 31. 00:19
 4/7 A kérdező kommentje:
1-2 dolog alapból megvan azért* :)
2013. aug. 31. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
bevásárlásnál nagyon jól jön időnként az Usda Élelmiszer Adatbázis nevű androidos applikáció, elég jól összeállított kis adatbázis mindenféle kaja szénhidrát, fehérje, zsír, vitamin tartalmáról
2013. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fásli, a térdemnek lábazáskor, csuklószorító , bár ezt ritkán használom, gurtni, öv, edzõcipõ, törülközõ, karóra, pihenőidõt nézni, gyulladás csökkentő kenőcs, ez mindig van nálam, otthon mérleg a kaja kimérésére, kerámiás serpenyő olaj nélküli hús sütéshez, több darab edzõ ruha, hogy lehessen váltani be kelljen naponta mosni, turmixgép, meg nekem van egy vágódeszka meg kalapács, amivel az amino tablettát széttöröm, mert csak így bírom lenyelni.. Hát hirtelen ennyi jutott eszembe..
2013. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Power Tower! :D

[link]


Én most vettem, de már megvan mire használom :D Szerintem nagyon baba cucc. Pl. az edzés utáni adag kieget lehet benne vinni, vagy sósmogyorót. Esetleg a napközbeni kapszulákat, ha sok van, és nincs kapszulatartó.


Nekem véletlenül 2 shakerem van, és nagyon jól tud jönni. Ha az egyiket kiteszem mosogatni, ott van még a másik.

A műanyag kajásdoboz is jó, akár ebből is kettő-három. Konyhamérlegből majd lehet szükséged lesz 1-2 grammos kimérésre, ehhez ékszermérleget javaslok, az tud ilyet, ebayon 1500 körül már lehet kapni. A sima konyhamérleg is ennyi, és hiába van ráírva, hogy 1 grammos pontosság, azért kis adagokra nem használható megbízhatóan. A kiürült kiegesdobozokat is jó megtartani, mi egy pp-sbe szedtünk egyszer epret :D Ja, meg valami cucc, amiben az edzőruhád viszed.

2013. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!