Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend össze vagyok zavarodva,...

Étrend össze vagyok zavarodva, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az lenne a problémám, hogy olvasom testépítő portálokon hogy

tömegnövelő étrend fehérje: 2-3 g/tskg szénhidrát 5-6 stb és ebből kijött az hogy 2000 kcal kell, de ha kalória kalkulátort használok pl ugyanaz azon az oldalon és ott írok be mindent akkor olyanokat ír ki hogy 3000-3500 kcal között egyek, akkor most mit írtam el vagy melyikre hallgassak?



2013. szept. 13. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy a kcal, számolj makrotápanyagokkal, és a tapasztalatok szerint korrigálj. Meg ne felejtsd el a zsírt sem.
2013. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyilván a body builderre gondolsz mint oldal és ott rosszak a kalkulátorok amúgy 2000 kalória elég ha kb 50 kilo vagy tömegeléshez
2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kalóriát számolni értelmetlen, maradj a fehérjénél, zsírnál és szénhidrátnál.
2013. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja igen elfelejtettem írni 55kg vagyok
2013. szept. 13. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Beállítod 2g x tkgr-a a fehérjét, a ch-t kezded 5g x ttkg-ról, zsír nálad kb 60g. És ha nincs heti 0,3-0,5 kg tömegnövekedés, akkor emeled a szénhidrátot. Ennyi az egész.
2013. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!