Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb: konditermi...

Melyik a jobb: konditermi edzés súlyokkal, vagy saját testsúllyal való edzés (work out)?

Figyelt kérdés
esetleg ha valakinek javaslata, tapasztalata van akk azt is szívesen olvasom:) 17/f
2013. szept. 20. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
mind2 jó, de attól függ hosszútávon mi a célod a testedzéssel, esetleg milyen lehetőségeid vannak.
2013. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindkettőre van idő és lehetőség. a cél pedig a gyors és fitt mozgás, erő. na meg persze egy sexy test csajozáshoz:)
2013. szept. 20. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha cél az izomnövekedés is, az látványosabb lesz, ha súlyzós edzést is végzel. És eleve egy testépítő is végez saját testsúlyos edzést, hiszen húzódzkodik, tolódzkodik.

Én még szoktam melledzés után pár sorozat fekvőtámaszt vagy lábnál néha egylábas guggolást.. Tehát lehet ezt kombinálni is.

Jó tested akkor lesz, ha az étrendet is betartod és jó a genetikád is. Qrvára nem elég edzegetni.:)

Ja és a nők nagyobb része magasan tojik az izmokra, sokkal fontosabb, hogy értelmes ember legyél, ne egy nagyképű fa sz.:)

2013. szept. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én az utcai edzést ajánlom mert ezzel mozgékonyabb leszel és a saját tested könnyebben tudod kezelni bár tény hogy a testépítés mellett hamarabb lennél izmos de a lényeg úgyis az étrend, étrend nélkül tök mindegy mivel kb csak fél évig tudsz fejlődni étrend nélkül

két féle étrend van a tömegnövelő amikor izmosodsz de jön némi zsir is ezt kb legalább fél évig kell csinálni

[link]


ezután jön a szálkásító aminek a lényege hogy lepucolod a zsirt de ilyenkor értelem szerint nem nő az izomod ez 8-10 hétig tart

[link]


ezután megint tömegelsz


ja és ami még fontos itt vannak testépítő gyakorlatok ha ezt választod

[link]


és vannak a saját testsúlyosok is: egykezes fekvő, egylábas guggolás, muscle up, front lever, planche, egykezes húzódzkodás, back lever

csak hogy egy párat emlitsek


én azt ajánlom hogy csináld a fegyenc edzést

ezt ird be

fegyencedzés scribd


ezt csináld kb fél évig alapozásnak aztán meg eldöntöd hogy melyiket csinálod testépítés vagy street workout


bár a legjobb ha a kettöt kombinálod


ha rámirsz privibe irok még saját testsúlyos gyakorlatokat

2013. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és lemaradt hogy jövő nyárra már lehetsz izmos
2013. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi vaálaszokat. végül a fegyenc edzést kezdem el
2013. szept. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!