Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megint Phil Heath nyerte az...

Megint Phil Heath nyerte az Olympiát, vélemény?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 08:48
 1/6 A kérdező kommentje:
tömegben voltak tőle jobbak ahogy nézem -.-
2013. szept. 29. 08:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kai tudta volna, illetve tudta is megszorítani, de ő meg vizes volt kicsit. Tömegben viszont odavágott.

Phil pedig tömegben és szárazságban is rendben volt.

2013. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kai maxiumum, de ha nem lett volna vizes, szerintem akkor sem adják neki, nem hiszem hogy valaha nyerni fog. Nekem Wolf volt az, akin a legjobban meglepődtem, mit hozott össze!
2013. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Úgy gondolom, megérdemelten nyert, nem csak a tömeg szempont a zsűrizéskor.
2013. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cutler pedig elfog tűnni :( A háta és combjai kicsit elmaradtak pedig reméltem hogy 100% os lesz de nem :)
2013. szept. 29. 09:13
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
Ha tényleg kb. tíz hét volt az az idő, amikor teljes bedobással tudott készülni (saját elmondása szerint), akkor ez hatalmas eredmény tőle, főleg kihagyás után. Én annak is örültem, hogy az első 6-ba bejutott, a győzelemre már nyilván nem nagyon lesz esélye, én azért szurkolni fogok neki, ha nem vonul addig vissza.
2013. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!