Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondin kívül van olyan sport...

Kondin kívül van olyan sport amitől izmosodok illetve nő a karom, mellem hátam, vállam, lábam?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és mindig is sporoltam. Foci,kosár,karate,kempo. 15 évesen elkezdtem kempozni 2 évig és abbahagytam 17 évesen. 58 kg voltam vékony nagyon. Elkezdtem edzeni edzőterembe és rámjött szép kis izomtömeg de még szeretném ha formásabb lenne és nagyobb az izomzat,azonban ez már unalmas és szeretnék mást sportolni,ezért kéne olyan amitől fejlődök kinézetben is. Nem akarom lefogyni 60kgra kempotol,hogy szálkás legyek és 30as karom legyen. Ötletek amitől izmosodok is azért?

2013. szept. 29. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából a súlyzós edzéssel tudsz a legjobban izmosodni, de végezhetsz saját testsúlyos edzést is. Fegyencedzés, calisthenics.
2013. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
soroksárin van egy hely ott tartanak barbártréningeket attol megizmosodsz
2013. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wrestling válasza:
Menj el birkózni. (nekem bevált)
2013. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Evezés.
2013. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!