Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
170 centis 62 kiló 17 éves vagyok, rendszeresen azaz heti 3x thai box edzésem van, és mellette úgy heti 5x kondizok. Az étrendem rendszeres és igyekszem betartani az interneten olvasottakat, vitaminnak Vitabolic-ot szedek, viszont nem tudom hogy milyen tömegnövelőt egyek. Mivel jó az anyag cserém és nehezen hízok, ezért elvileg 20-30% közötti fehérjetartalmú kell, hogy legyen elég szénhidrát is benne. ez így van? nézegettem neten és a " Jumbo! "-t találtam a legjobbnak, szerintem. szerintetek?

2013. okt. 2. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs így. Nem kell neked sem egy raklap cukor, hiába hízol nehezen. Mindenkinek jobb egy minimum 30% fehérjetartalmat elérő tömegnövelő. Ha jumbo, akkor a professionalt vegyed.

További lehetőségek: MHN gainer, Volumass 35, Brutal gainer, BSN true mass.

De a legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Carb-F, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.


Ja és nem kell heti 5 súlyzós edzés pláne naturálban és főleg pláne nem, ha van thai box edzésed is.

2013. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

power whey + dextróz? vélemény?

2013. okt. 2. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az úgy okés, vagy dextróz helyett mehetne maltodextrin.
2013. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi, és utolsó kérdés.

az baj-e ha úgy edzek, ha pl bicepsz-mell nap van, hogy először street workout jellegűen edzek, 4x15 vállszéles húzóckodás, 4x10 szük fogással, vagy statikusan tartok 4x 20 másodpercet, stb , és utána váltok súlyzós hagyományos edzésre?

2013. okt. 2. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, de én a szélesebb húzódzkodást felső fogással végezve inkább a hátizom edzésnapjára tenném.
2013. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked maximum háromszor szabadna egy héten kondizni, azokon a napokon, amikor nincsen thai box edzésed.
2013. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van.
2013. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dextrózból eddzes utan hany evokanál ajánlott ha 62 kilo vagyok? 3-4? Power whey-be
2013. okt. 2. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
kb 40g kellene, de nem tudom, hogy mennyi egy evőkanál szőlőcukor tömege. De szerintem púpusan mérve simán van az 20 vagy inkább 30g, szóval 4 kanállal tuti nem tennék bele.
2013. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!