Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hogy van???????????????????...

Mahhoo3-3 kérdése:

Ez hogy van????????????????????????????

Figyelt kérdés
A nyáron elkezdtem fekvotamaszozni meg huzodzkodni, mert en voltam a leggyengébb az osztályomban, meg bicikliztem is sokat, kb 20 km ert naponta. Most letoltottem egy hard fox 100 psh ups nevu appet a telomra, most tartok kb 60 nal, minden nap egyre tobbet kell. Most elmentem iden a regi sulimbol, es az osztalyban en vagyok a masodig leggyorsabb futasba, meg a masodik leerosebb, de ezmost mind1.a sok fekvotamasztol a hasamban is izomláz szokott lenni, pedig most hasra nam edzek. Akkor a fekvotamasz hasizomedzes is?

2013. okt. 27. 09:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Mi a szarért kényszerítettél a végigolvasásra, ha csak egy kérdésed van, és a többi dolognak semmi köze hozzá?

Kérdésre: A fekvőtámasz csak annyira dolgoztatja a hasat, amennyire tartanod kell magad az alappozícióban.

2013. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Egy kérdőjel is elég lesz a mondatod végére.

A fekvőtámasznál a hasizom is terhelődik kissé, mivel a tartáshoz szükség van a hasizmok erejére.

2013. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
és attól lesz is valami? six pack? mar egypici van
2013. okt. 27. 10:09
 4/22 anonim ***** válasza:

Ahhoz alacsony testzsírszázalék is kell, hogy jól látszódjon a hasizom. És nem ártana edzeni rá komolyabban: heti 3 hasedzés elég lesz. Hasprés + függeszkedve végzett lábemelés. Mindkettőből 3-3 sorozat.

+ ugye tiszta étrend és aerob edzések.

2013. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 @bel válasza:
Második legerősebb vagy az osztályban?XD
2013. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, s sokat segített már. Testzsír b meg, 14 évesen 38 kilo vagyok, akk eleg keves testzsirom van, kockák már 1 picit láccik, osztályomba mindenkinek hurkái vannak, télleg, tök vékonynak néz ki, tesinél atoltozunk es csak 2 embernek nem lotyog ott semmi, nekem meg egy masik fiunak, és ök monták meg csodalkoztak h 1 picit kockas a hasam
2013. okt. 27. 10:44
 7/22 A kérdező kommentje:
5, igen az vagyok
2013. okt. 27. 10:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem baz megolsz? Normális választ kaptál. Mi bajod van kisgyerek?

Élőben nem mernél beugatni.

2013. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38 kilóddal ne keménykedj. Attól, hogy könnyű vagy nem vagy erős. 60 fekvőtámasz az mióta erő??
2013. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Beugat a gyökér 38 kilósan, mikor normális választ kapott.
2013. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!