Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Phil Heath vs. Kai Greene!...

Phil Heath vs. Kai Greene! Nektek ki a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Phil szemmel láthatoan jobb


Nézd meg nagyobbak az izmai és szimmetrikusabb is.


[link]

2013. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Phil Heath a jobb forma de Kai Greene akinek rengeteg motivációs anyaga van és szimpatikusan áll hozzá az egészhez.

De a legjobb az én szememben a jelenlegiek közül Shawn Rhoden

2013. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan egyformák, mint 2 tojás, mármint záptojás :D

Szerintem ameddig naturálba el tud jutni az ember, az bőven elég.

A kérdésre...egyiknek a lába izmosabb, másiknak a keze. De tényleg jól meg kell nézni. Összességében nincs különbség.

2013. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a mr olimpyán, jobb volt phil, de amúgy ha kai is be van száradva, nehéz dönteni, amit pl az első linkelt, ott csak a has miatt billent nálam phil felé a mérleg, szinte ugyanolyan fizikumuk van.
2013. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Wolf nekem sokkal jobban bejött az idén mind a kettőnél.
2013. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is D.Wolf-ra szavazok.Ő az egyetlen a mezőnyben akinek nincsen kismama méretű kidülledő hasa és nincsen túledzve a lába a felsőtestéhez képest.
2013. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Phil nagyon szimmetrikus, apró ízületes, viszont abszolút antipatikus. Kai egy óriás, de valahogy sose sikerül annyira beszáradnia. Idén is kicsit vizes volt és csak tovább vizesedett a verseny végére. Viszont nekem nagyon szimpatikus, normális, halál nyugodt ember. Nála sokkal jobban érzem azt, hogy neki szerelem a testépítés nem pedig megélhetés. E mellett még fest is, nem is szarul. Testépítő szemmel Phil jobb, mert mindig tudja hozni a kellő formát. Emberi szemmel Kai. A jövőben pedig Shawn Rhoden (nem véletlenül állt mellé Coleman).
2013. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

Nem jó oldalukat néztétek XD Szemből tényleg "csak" a hasa sokkal jobb és picit bicepsze. De Phil a tricepszeivel megnyeri az egész versenyt XD Farizma, háta válla pedig szintén definiáltabb.

2014. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha megnézed egyébként a képeket, akkor látod, hogy Kainak sokkal szeparáltabb a lába még így is, hogy vizesebb. Persze nem kérdés, hogy sosem fogja legyőzni Philt, ha nem talál ki valamit.
2014. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért Kai-nál igencsak antipatikus az a néhány gyümölcsbaszó, vonagló homovideó, nem tudom képben vagytok-e. Ilyen ember azért ne legyen bajnok. Milyen példát mutat? Kezdjük "pénzért megb@sszuk az anyánkat is" videókkal, aztán majd befutunk..?
2014. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!