Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlanátok nekem (részlet...

Mit ajánlanátok nekem (részletesen lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagy, kb. 183-4 cm magas és 85-90kg. Sok rajtam a felesleg, én is tudom, ezért elkezdtem konditerembe járni. A táplálékkiegészítőkről szeretnék érdeklődni. Nos, nekem a diéta nem nagyon ment eddig. Mindig megszegtem sajnos . A táp. kieg. fehérjét és kreatint gondoltam. Szeretném, ha lenne (nem hatalmas, de nagyobb) karom, és a hasam+ cicim lemenne. Nagyon zavar, bánt hogy így nézek ki. Az anyagcserémmel is probléma van. Nagyon lassú. Iszonyat lassú!! Ez is probléma. Olyan táp. kieg. kellenének, amelyek segítenének esetemben. Kérem, hogy olyanok írjanak, akik valóban tudják. (Nem feltétlen terméket kérek, hanem használó infókat.) Előre is köszi

2013. nov. 9. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Tedd tisztába a dolgokat, az alapismeretekkel kéne kezdeni.


Kreatint nem diétára szoktak venni. A diétát nem kerülheted meg kiegészítőkkel, még ha vannak kifejezetten diétára ajánlottak is. Egyszerre izmot növelni és zsírt leadni nem tudsz. A felesleg leadásához a szálkásító diétán kívül aerob edzés is kell.


Olvass még sokat utána a dolgoknak! Ott a builder, vagy a Sárga Kapszula.

2013. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!