Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 napja kezdtem el stanázni...

Kukakupak kérdése:

4 napja kezdtem el stanázni (5mg). Naponta 1 szemet szedtem többi lent?

Figyelt kérdés
4 napja kezdtem el stanázni (5mg). Naponta 1 szemet szedtem és tegnap óta nagyon fáj a torkom és elszeretnék menni orvoshoz, és ha kiír egy antibiotikumot akkor azt szedhetem nyugodtan ha nemszedek be stanát? Rendes válaszokat kérnék. Mással is volt ilyen h pont ilyenkor volt vmi kisebb betegsége/baja?

#lebetegedes
2013. dec. 3. 02:10
1 2
 1/20 Valter6672 ***** válasza:
A doppingot keményen büntetik nyár óta, szóval vigyázz. Én ehhez annyira nem értek, de a kettőt biztos, hogy nem szedné m együtt. Alapból anti-t se szedek, csak ha már nagy a baj. Gyógyszer ellenes vagyok :)
2013. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
csak 4 napja szedem:) csak most iszonyatosan fáj a torkom nyelni se birok és ha kiir egy antit akk szedhetem-e nyugodt szivvel ?ez lenne a kérdésem valójába :) csakmert nemakarom h vmi nagyobb baj legyen késôbb mert nem mentem vele orvoshoz :/
2013. dec. 3. 02:35
 3/20 anonim ***** válasza:

persze, mível beteg vagy muszáj szedned...

de a kettő együtt felejtős...

2013. dec. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
persze..:) énis ugy akarom h nemszedem addig:)
2013. dec. 3. 06:18
 5/20 anonim ***** válasza:
miért nem az orvost kérdezed?
2013. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 clint ***** válasza:
azt azért mond már meg mi értelme van ha már kokszolsz is pont télen??? ugye tudod, hogy nyárrA PLÖTTYEDTEBB LESZEL TŐLE MINT MOST....
2013. dec. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
haver adott 10 szemet és 4.szedtem be ugyvoltam h ha van eredmény a 10.napon akk veszek 1 kúrát de nemfogok mert jön a karácsony stb .. ez a 4 szem amitt bevettem meg sztem nagyon 'kifli':D de megkérdeztem hátha tudtok mondani vmit ..:) de köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 3. 09:04
 8/20 anonim ***** válasza:

haver adott 10szemet....

ekkora barmot még nem láttam!!!!

remélem az orvos is elküld melegebb éghajlatra...pubi:)

2013. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
clintnek írnám azért mennyien vannak akik koxolnak télen például én is, az egész életformám megkívánja nem csak nyáron vagyok a testemben télen is szeretek komoly formát hozni plusszba a munkám is "megkívánja" és még rengeteg ismerősőm így van vele,mondjuk a kérdezőre a válaszok alapján ez nem igazá vonatkozik
2013. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
munkám megkívánja...talán fizikai melós vagy, akinek kell a plussz energia? :)
2013. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!