Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencesek miért ugrálnak...

A Fegyencesek miért ugrálnak mindig a kondis edzés ellen?

Figyelt kérdés

Komolyan fárasztó amikor ilyen barmok elkezdik bizonygatni,hogy a kondi így rossz,úgy rossz,nem erősödsz,kikészülsz,felfújódsz stb. Ráadásul a legtöbbször tényleg röhejes,semmilyen háttértudás nélkül osztják az észt,arrogánsan és iszonyatos baromságokat mondanak.A többi birka meg utánamondja.

De egyáltalán mi a francot kell pattogni? Mit érdekli őket mit edz a másik ember? Mit kell beszólogatni


2013. dec. 4. 22:16
 1/7 Valter6672 ***** válasza:
Szerintem emberfüggő, de mindenkinek az a jó, amit csinál(vagy a sajátja). Ez ilyen. Én nem foglalkozok ilyen emberekkel, pedig engem is megvetetettek már párszor.
2013. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért a kettő kicsit eltér, főleg a felhasználókat tekintve:)

réteg sport mindkettő!

a fegyencedzés, inkább a panel proletár kölkök edzés módszere, hogy legyünk kemények, kondibérlet nélkül, de legalább olyan kemények!ezért akarják az egykezes fekvőt, meg egy lábas guggolást erőltetni, h ők mekkora sztárok!

mintha attól nem menne szét az ízület pár hónap alatt:)

a konditermi edzés kicsit más, főleg ha testépítő életszemlélettel is párosul, sok sok pénz kell hozzá, mert nem elég csak az étrendre figyelni, jó ha tudsz venni vitamint, ásványi anyagot, meg többféle tápszert, h a tested optimális tápanyagokat kapjon a minél nagyobb tömegnövekedéshez.

de ahhoz stimulációnak súlyzós edzés kell!

és nem játszótéren lóbálni magunkat:)

2013. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik fogyatékos, de a legtöbb valóban átitatódott a könyv által csepegtetett szennyel.
2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja,pont ezért baromság összehasonlítani.

Mindenki a saját edzéséhez szokik hozzá.

A kondis nem fog kézenállásban tolózkodni,de a fegyences se fog 120 kilóval szériázni fekvenyomásban.


Annyi értelme van összevetni mint egy sprintert és egy maratoni futót.

2013. dec. 4. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez a túl kapás a szabadsúlyokkal edzőkkel szemben, mert kevésre tartják. Pedig valóban nem említhető egy lapon a két edzésforma, aki olyan szűk látókörű hogy a kondist azért piszkálja mert nem tudna 30-40 felülést csinálni, az semmivel sem jobb, hisz mi a garancia arra hogy 80kg-t mondjuk fekve kinyom 10x egymás után

Tehát mindkettő más szemszögből tud érvényesülni, a maga berkein belül.

Különben én is saját súllyal dolgozom, de a gyakorlatok monotonitása miatt nem fegyencedzésben

2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A saját súllyal edző közösségek körében körében sokkal inkább elterjedt ez szinte a szektaszerűen agymosott nézetek produkálása, tapasztalatból mondom. Benne vagyok hivatalos SW és fegyenc csoportokban, de ha látnád mik mennek ott...


És részben onnan ered, mint amit már leírtak, hogy legyünk kemények minimalista lehetőségekkel is, ami nem volna rossz, csak sokuk elég frusztrált, ami tudatlansággal párosul.

Tipikus példa, hogy a lakótelepi srác edzeget, egész jól mennek már a gyakorlatok, de az étkezésre nem figyel, nem is tudna, mert semmiféle tudása nincs ezzel kapcsolatban. Ennek megfelelően a kinézete messze elmarad egy precíz étrendet követő kondisétól. Nosza, szóljuk le gyorsan: de futni nem tudna, de verekedni nem tudna, de nem tudna muscle upot csinálni (már miért akarna), egészen a durva nagy hülyeségekig, hogy igen, mert kokszport szed, meg fehérjével könnyű...meg vitaminnal könnyű...(!)


És sokszor ezt a tudatlanságot nem is akarják megváltoztatni, úgy hiszik sokan, hogy ha ők saját súllyal edzenek, akkor nem vonatkoznak ugyanazok az élettani szabályok az ő testükre is, akkor majd máshogy fog mködni. Múltkor is mondanám, hogy mennyi aszkorbinsavat tegyen a gyerek a teájába, erre jött a válasz, hogy "aszkorbinSAV? wtf? jó, XD, egészségedre, ha ilyen kemikáliákat akarsz magadba nyomni, én max C-vitamint szoktam enni de ennyi, köszöntem". Szóval láthatod, hogy néha mivel van dolgunk.


Megjegyzem, a kondisok körében is van, aki ugyanígy fúj a másik táborra, de ez jóval ritkább és általában csak válasz az onnan jövő inzultusra.

2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ugrálok, tegnap még kondiban is voltam.
2013. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!