Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatinnál Scitec Nutrition...

Creatinnál Scitec Nutrition vagy az Universal Nutrition? Melyik legyen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, a monohidrát az monohidrát, igaz nem írtad, milyen kreatin.
2013. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
ugyanaz, a legolcsóbbat válaszd, láttam olyan helyet ahol a mikronizált kreatin 1400ft körül van 300g...
2013. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mert eddig szedtem 100%Creatine monohydrate Biotech es volt..utána szedtem 100%Creatine monohydrate Scitec Nutritiont és ez jobban hatott :) ám 100%Creatine monohydrate Scitec Nutrition vagy Creatine Monohydrate 100 % creapure Universal Nutrition..melyik a jobb? :)
2013. dec. 9. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nem hathatott jobban, ugyanis a Biotech, Scitec nem gyártó, ők csomagolnak, ízesítenek, valoszínű ugyan onnan veszik a monohidrátot.
2013. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de,én azt vettem pedig észre Scitec-től nagyobb volt az erőm :) plusz ez olyan kristályos a biotech es meg olyan mind a liszt :D de lehet hogy ebbe nincs semmi csak az hogy jobban oldódik nem tudom :)
2013. dec. 9. 15:34
 6/7 tap bela ***** válasza:
Ugye ezt nem mondod komolyan hogy ha veszel scitec vagy biotech creatin monohydrátot (ami ugyan az az alapanyag!!!), akkor ....
2013. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:

No ezzel a hozzászólásoddal minden tudásodat erről a témáról már is elárultál.....


"....

plusz ez olyan kristályos a biotech es meg olyan mind a liszt :D de lehet hogy ebbe nincs semmi csak az hogy jobban oldódik nem tudom :)

...."


A creatin minősége a szemcseméreten is alapszik.

Tehát akkor melyik is volt jó vagy jobb.

De a creatint egyik márka sem a biotceh sem a scitec sem a kukutyinimanó nevű márka sem gyárt, hanem csomagol!!!!!

Mindenki kb. attól a 2-3 gyárból veszik

2013. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!