Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A túledzés kitaláció?

A túledzés kitaláció?

Figyelt kérdés

Van egy népszerű amerikai csatorna a YouTube-on, akik azt mondják a túledzés nem létezik. A videóban egy 54 éves ember edz és ordítozik aztán pedig elmondja, hogy mindennap edzette a karját 2 évig azért nőtt ekkorára. Amúgy 56 cm a karja és rengeteg másik videója is van, szinte mindegyikben elmondja, hogy naturál. Mit gondoltok erről? Elég sok fiatal elhiszi a dolgot. Egyébként itt egy népszerű videója, ahol elmondja (angolul)


http://www.youtube.com/watch?v=JHiKDa4ip_Q


Vélemény?


2014. jan. 4. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Meg sem nézem a videót, mert olyan hogy szálkás 50 feletti kar naturálban nem létezik szerintem.

Én is edzettem régen heti többször a karom és sza rt sem fejlődött, heti eggyel sokkal jobb a dolog. Kap eleget a többi izomcsoport edzésénél is. Koxal persze több edzés is lehet túledzés nélkül, mivel gyorsabban regenerálódsz. Nekem az a véleményem, de majd tuti jön más ember is, aki majd egyetért a videóban szereplő bácsival.:)

2014. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem volt egyszer h 3hétig edzettem pihenő nap nélkül cuccal és még ugy is szar formaba kerültem.cucc ide vagy oda pihenni kell
2014. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de most h belenéztem állíthatom szanaszét van cuccolva
2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kérdőjelezem meg Montezt..

Ekkora kar naturálban lehetetlen..

De pl. nekem van egy osztálytársam aki Street workoutozik.

Heti 3 alkalommal dolgoztatja meg ugyanazokat a területeket és fejlődik szépen..

De gondolom fiatalság+genetika.

2014. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem is leugatott egyszer itt valaki, hogy hogy merek heti egy lábedzést javasolni, meg hogy a bevett ismétlésszám, az akkora súllyal, amekkorával éppen annyi megy, mind-mind elavult hülyeség, és hogy egyértelműen heti 3x kell edzeni a lábat. Már a szarkomerátmérő szintjén bizonygatta az igazát, mire ráhagytam. Mondtam, hogy ha valaki hobbistaként naturálon ettől fejlődik, mert pont bejön a jó genetikájával számára ez az edzés, és még van is rá ideje, hogy csak a lábat heti 3x eddze, akkor csinálja, de az elmondott tényezőket én kevésbé tartom esélyesnek, hogy valakinek így jönne be.


A járt út pedig végül is meg van; nem hiába javasoljuk úgy, ahogy szoktuk. Ha egy hasztalan baromság lenne, akkor már réges-régen jól megbukott volna, ám bejönni látszik a nagy többségnek és ez a lényeg. Minek kell foggal körömmel ragaszkodni ahhoz, hogy megreformáljunk valamit, ami működik a maga klasszikus módján? A csávó biztos a Google+-nál dolgozik, azok tették ezt a szörnyűséget nemrég a Youtbe-bal, ezzel a hülye attitűdjükkel.

2014. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Videónak az első pár másodpercét is elég megnézni, hogy lásd mekkora. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. jan. 4. 18:00
 7/14 clint ***** válasza:

Ez egy baromság, és még hogyha igaz is lenne, (mert néha vannak csodák,bár itt kizárt) miért általánosít ez az ember?

Csak egy durva hasonlat. Ha én leugrom ejtőernyővel egy felhőkarcolóval, utána mondhatom, hogy a halál nem létezik és mindenki ugráljon le? (az ejtőernyő a kox, és a halál a túledzés)

Max heti kétszer edze a karját mindenki, de előbb kitapasztalás, mert lehet az is túledzéshez vezet...

2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Heti 3 alkalommal dolgoztatja meg ugyanazokat a területeket és fejlődik szépen.."


1. Nem mindegy hogy heti 3 és heti minden nap!

2. Az street-es edzés nem jelent izoláltan több gyakorlatot és totális kimerítést, ami mi teszünk izomcsoportos felosztásnál.

2014. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja erre én is gondoltam...

De ha te mondod akkor meg is bizonyosodtam benne;D

2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. ez nincs 56 cm


2. ez egy szintolos, kokszos barom


3. aki elhiszi, hogy ez az ember naturál az segg hülye

2014. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!