Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten, belvárosban, vagy...

Lotes kérdése:

Budapesten, belvárosban, vagy közel hozzá (V. VI. VII. I. II. esetleg III. XIII. kerület), van olcsó konditerem, megfizethető személyi edzővel, aki teljesen kezdőnek tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nem kell fullos, luxus konditerem, elég egy kicsi, egyszerű, amiben az alap dolgok megvannak, amivel már el lehet kezdeni edzeni minden izomcsoportra. Fősulis diák vagyok és nem sok pénzem van rá, ezért keresek olcsót, meg személyi edző segítségét is igénybe venném, hogy legyen értelme annak amit csinálok.

2014. jan. 16. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tudok egy ilyesmit, abban az a jó, hogy ha személyi edzőt kérsz, akkor a kondiért belépőt nem is kell külön venni, hanem csak a személyi edzőt kell fizetni, és nem kér sokat alkalmanként. Szerintem simán megéri. Meg TRX edző is, meg saját testsúlyos edzéseket is tart, meg ezek kombinációit, meg női alakformáló meg mittudomén még miket.
2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam privit
2014. jan. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!