Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálatok is többször előfordul,...

Nálatok is többször előfordul, hogy szeretnétek edzeni, de egyszerűen elmegy a kedvetek?

Figyelt kérdés
Én 2 hónapja edzek, és sajnos vannak olyan napok amikor lemegyek, de kb fél óra múlva el is megyek, mert nincs kedvem folytatni, és ilyenkor elmegy az életkedvem mindentől.
2014. jan. 18. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kedvem van, mindíg, ebben szerencsém van.
2014. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában akkor szokott, ha felbomlik a rendszer. Mindig este 7-kor szoktam edzeni. De ha leérek fél 8-ra, akkor már azon filózok, hogy jaj, kevesebb időm lesz otthon ülni a tévém előtt, stb. Vagy ha aznap szarul kajáltam(nem is a szemét kajára gondolok, inkább egy-egy étkezés kihagyása, vagy ilyesmi), nincs annyira kedvem edzeni.

De ha lemegyek a terembe, akkor biztos, hogy végigcsinálom, nem hagyom félbe.

2014. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dobj be olyankor egy kis War Machine-t :)

Vagy Hot Blood-ot ! Garantáltan nem fogsz bírni magaddal !

Szerencsére nekem is mindig van kedvem, sok ismerős van a terembe, nagy motiváció !

2014. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen néha, szerencsére általában csak kisebb mértékű, amit akaraterővel le tudok győzni, hogy edzenem kell. De mondjuk félévente egyszer van olyan hogy egy hétig nem edzek semmit mert rámjön a kedvetlenség.
2014. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elején még előfordul aztán a végén ha erre a sportra teremtettek átmegy egy keserű függőségbe,edzeni mindig van kedvem és sajna ennek alá is rendelek mindent,amig nem edzettem le nem csinálok semmit,képtelen vagyok bármi mást casinálni aztán leedzetem ha brutális volt utána megjön mindenhez a kedvem ha nem tudtam magambol maxot hozni akkor ismét magzatpoz és be a sarokba
2014. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!