Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlotok valami jó edzésterve...

ZsomborsKandúr kérdése:

Ajánlotok valami jó edzéstervet ezekhez a paraméterekhez?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves 184cm magas 72kg tömegű srác vagyok.

Szeretnék valami jó edzéstervet elkezdeni, kicsit átformálni a testemet a nyárra.

Alapvetően egész eddigi életemben sportoltam, de egyiket se vettem túl komolyan és most elhatároztam, hogy elkezdek edzeni.

Hetente háromszor járok röplabdázni (versenyszerűen), de nem szoktam egyáltalán elfáradni, pedig minden feladatot végig csinálok szabályosan.

Eddig is kondizGATTAM, de sose vettem eléggé komolyan.

Itthon van is egy kisebb "konditermünk" (fekvenyomópad, lábgép, és egy multifunkciós csigás gép, pár súlyzó)

Terv.:

A hasamból szeretnék egy kicsit ledolgozni, vállasodni, hátra is szedni valamit meg a lábamat se szeretném elhanyagolni mert sajnos örökletesen eléggé piricka.


Ha valaki tud nekem ajánlani egy edzéstervet ezekhez a paraméterekhez azt nagyon megköszönném!



2014. jan. 28. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem könnyű. A helyzet az, hogy nem lehet egyszerre zsírt leadni és izmot felszedni. Töltsd le a sárga kapszula c. könyvet, olvasgasd, és ott választ találsz.
2014. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!